اقامتگاه-بومگردی-ایرانمنش

اقامتگاه سوادکوه

اقامتگاه های زیادی در استان مازندران وجود دارد اما متاسفانه در مازندران اقامتگاه هایی که در نظر گرفته شده به دلیل نبود دانش گردشگری و یا کمبود بودجه صرفا به عنوان محلی برای خوابیدن طراحی شده و همچنین الگو های گردشگری را در نظر گرفته نشده و در نهایت منجر به از دست رفتن منطقه بکر و طبیعی آن محل شده است.

اما اقامتگاهی در روستای اساس وجود دارد با نام اقامتگاه بومگردی ایرانمنش که تنها اقامتگاه بومگردی مازندران در منطقه شهرستان سوادکوه و در روستای اساس میباشد که بر اساس الگو های نوین گردشگری طراحی شده است و در آن از المان های تاریخی استفاده شده است.

موزه در اقامتگاه ایران منش سوادکوه

همچنین لازم به ذکر است در این اقامتگاه موزه روستای اساس افتتاح گردیده است که دارای ابزار آلات گذشتگان روستا میباشد که به همت مردم روستا و با همکاری موسسان اقامتگاه برای بازدید عموم محیا گردیده است.

این موزه در اقامتگاه بومگردی ایران منش میباشد که در سال 1395 افتتاح گردیده و بازدید برای عموم مردم میسر میباشد. اگر نمیدانید اقامتگاه بومگردی چیست حتما این مقاله را مطالعه کنید.

 

پرسش و پاسخ

اقامتگاه سوادکوه کجاست؟

اقامتگاه نمونه سوادکوه واقع در روستای اساس میباشد و با نام اقامتگاه گردشگری ایرانمنش در سال 1398 تاسیس شده است که بر اساس الگو های برتر گردشگری میباشد.

هزینه اقامت در اقامتگاه سوادکوه چقدر است ؟

هزینه اقامت بستگی به زمان اقامت دارد و در زمستان دارای پایین ترین نرخ و در بهار و تابستان که پیک فعالیت اقامتگاه است دارای هزینه بالاتری میباشد.

نحوه رزرو اقامتگاه سوادکوه به چه صورت است ؟

شما برای رزرو آنلاین اقامتگاه سوادکوه میتوانید با سرچ عبارت اقامتگاه ایرانمنش در گوگل و کلیک بر روی اولین لینک اقدام به رزرو آنلاین نمایید.

 

فاصله اقامتگاه سوادکوه از شهر پل سفید چقدر است ؟

فاصله اقامتگاه سوادکوه از شهر پل سفید در حدود 10 دقیقه میباشد که تمام مسیر به صورت آسفالته و از دل جنگل میباشد.

 

برای رزرو اقامتگاه ایران منش میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

رزرو اقامتگاه ایرانمنش

New title

New title

قبلی
اقامتگاه چند منظوره ایرانمنش در روستای اساس
بعد
آموزش mailchimp و تغییر opt-in confirmation email

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید