خرید 98 نوع اکسیدان برای رنگ مو (طبیعی و معدنی) با اثرپذیری فوق العاده بالا و بهترین قیمت

شما دوست دارید یک اکسیدان بخرید و نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید؟ در اینجا راهنمایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا با گفتن همه چیزهایی که در مورد اکسیدان ها باید بدانید، انتخاب خود را انجام دهید.اکسیدان ها بخش مهمی از رنگ مو هستند و نقش زیادی در رنگ مو دارند. آنها می توانند هم فعال کننده رنگ مو باشند و هم باعث سلامت مو شوند. روشن کردن رابطه مستقیمی با درصد اکسیدان مصرفی دارد و هر چه بیشتر استفاده شود موهای شما روشن تر و روشن تر می شود.

اکسیدان های مو به عنوان یک کاتالیزور عمل می کنند و می توانند رنگ را برای همیشه تثبیت کنند. همچنین باعث کاهش ضخامت، سختی و گوگرد مو می شود و به طور کلی در چهار دسته مختلف قرار می گیرد.

بدانید که چه نوع اکسیدان های مو هستند و چگونه از آنها استفاده کنید

اولین دسته از اکسیدان ها به عنوان اکسیدان 3 درصد شناخته می شوند. اینها دارای کمترین میزان اکسیژن هستند که آن را برای موهای رنگ روشن و همچنین موهای مشکی یا قهوه ای ملایم و مناسب می کند. این نوع اکسیدان باعث می شود موها رنگ اصلی خود را حفظ کرده و پایدارتر شوند.

دسته دوم 6 درصد رنگ مو های موجود در بازار هستند. اینها برای پوشاندن تارهای سفید با ایجاد یک لایه رنگ مو در قسمت های خاصی از مو طراحی شده اند.

یکی از انواع محبوب اکسیدان ها 9 درصد است زیرا می تواند موها را روشن و روشن کند.

در دسته چهارم، 12 درصد از اکسیدان ها برای هایلایت های قوی توسط آرایشگران حرفه ای استفاده می شود. این اکسیدان ها به دلیل آسیب زیاد و درخشندگی بالا بیشتر در رنگ های فوق العاده استفاده می شوند.

هنگام استفاده از اکسیدان ها باید درصد بیشتری برای موهای تیره استفاده شود. پایه رنگ مو می تواند تعیین کند که چه نوع و درصد اکسیدان استفاده شده است.

نسبت بین رنگ مو و اکسیدان

نسبت رنگ و اکسیدان هنگام انجام یک سرویس رنگ شیمیایی مهم است. اگر یکی بیش از حد یا خیلی کم باشد، موها متفاوت می شوند. طبق بروشور، هنگام مخلوط کردن، به مقدار 1 تا 1.5 مخلوط رنگ با اکسیدان نیاز دارید.

برای موادی که برای اکسیدان در مو استفاده کنید، خرید کنید

اکسیدان ها ترکیبی از پراکسید هیدروژن، آب و برخی مواد شیمیایی دیگر هستند. آنها رنگ موی اصلی را بر اساس نوع و مقدار اکسیدان استفاده شده روشن می کنند. هیدروژن، کلر، ید و فلوئور نیز مواد تشکیل دهنده هستند.

دریابید که چگونه اکسیدان مو آسیب مو را کاهش می دهد

فواید اکسیدان برای مو

Copymatic مزایای زیادی دارد، از جمله فعال کردن مو که باعث می شود رنگ آن معتبرتر به نظر برسد. مزیت دیگر قوام است که به تضاد بهتر بین مو و پوست سر کمک می کند. توسعه دهندگان مو همچنین حل شدن رنگ را آسان تر می کنند. رنگ ها همچنین با مزایای دیگر Copymatic در حذف و تحویل رنگ، ماندگاری بیشتری دارند.

این ماده علاوه بر انواع شیمیایی به صورت گیاهی نیز یافت می شود. در ساختار آنها ترکیبی از چندین گیاه است. برخی از اکسیدان های گیاهی کراتین تولید می کنند، خواص ضد التهابی دارند و می توانند از خارش جلوگیری کنند. آنهایی که حاوی پروتئین برنج هستند می توانند موها را مرطوب کنند، از شکنندگی موها جلوگیری کنند و از حساسیت مو با خشکی جلوگیری کنند.

پولیش کردن موهایتان برای جلوگیری از آسیب دیدن آنها بسیار مهم است. رژیم غذایی سالم و طیف وسیعی از محصولات سم زدایی نیز در مبارزه با اثرات آلودگی ضروری است.

اکسیدان چیست؟

اکسیدان مولکولی است که می تواند الکترون ها را به مولکول دیگر منتقل کند و در نتیجه مولکول دیگر اکسید شود. اکسیدان ها اغلب به عنوان عامل در واکنش های شیمیایی، مانند تولید الکل ها و سایر مواد شیمیایی استفاده می شوند.

انواع مختلف اکسیدان ها چیست؟

اکسیدان ها مولکول هایی هستند که می توانند الکترون ها را به مولکول های دیگر منتقل کنند. این فرآیند اکسیداسیون نامیده می شود و می تواند اثرات متعددی بر روی مولکول های درگیر داشته باشد. اکسیداسیون می تواند مولکول ها را واکنش پذیرتر کند، ساختار آنها را تغییر دهد یا آنها را به طور کامل تجزیه کند.

چند نوع مختلف اکسیدان وجود دارد:

-اکسیژن: اکسیژن رایج ترین اکسیدان است و همان چیزی است که ما تنفس می کنیم. هنگامی که اکسیژن با مولکول دیگری تماس پیدا می کند، می تواند باعث واکنش پذیری آن مولکول شود.

پراکسید هیدروژن: پراکسید هیدروژن یک عامل تمیز کننده رایج است. همچنین به عنوان سفید کننده استفاده می شود و می توان از آن برای درمان زخم ها استفاده کرد. پراکسید هیدروژن در صورت تماس با بافت های حساس می تواند خطرناک باشد، بنابراین هنگام استفاده از آن باید مراقب باشید.

-کلر: کلر گازی است که برای ضدعفونی کردن آب استفاده می شود. همچنین در برخی از فرآیندهای صنعتی استفاده می شود. کلر بسیار واکنش پذیر است، بنابراین اگر به درستی از آن استفاده نشود، می تواند خطرناک باشد.

-پراکسیدها: پراکسیدها ترکیباتی هستند که حاوی اتم‌های اکسیژن هستند که به صورت جفت به یکدیگر متصل شده‌اند. آنها اغلب به عنوان سفید کننده یا ضد عفونی کننده استفاده می شوند. مانند کلر،

مزایا و معایب استفاده از اکسیدان ها

یکی از مهمترین تصمیماتی که در مورد موهایتان می گیرید این است که آیا از اکسیدان استفاده کنید یا نه. اکسیدان ها مواد شیمیایی هستند که می توانند به روشن و درخشان شدن موهای شما کمک کنند، اما در صورت استفاده نادرست نیز می توانند آسیب رسان باشند. قبل از تصمیم گیری در مورد استفاده یا عدم استفاده از اکسیدان، مهم است که مزایا و معایب استفاده از آن را درک کنید.

از جنبه مثبت، اکسیدان ها می توانند به موهای شما کمک کنند و موهای شما را روشن تر و شاداب تر نشان دهند. اگر موهای کدر و بی روح دارید، استفاده از یک اکسیدان می تواند به احیای آن کمک کند. علاوه بر این، اکسیدان ها می توانند برای پوشاندن موهای خاکستری یا ریشه هایی که بین رنگ ها رشد کرده اند مفید باشند.

اما از جنبه منفی، اکسیدان ها در صورت استفاده نادرست می توانند به موهای شما آسیب زیادی وارد کنند. اگر از اکسیدان بیش از حد استفاده کنید، یا آن را برای مدت طولانی روی موهای خود بگذارید، می تواند روغن های طبیعی که از موهای شما محافظت می کند را از بین ببرد و آن ها را خشک، شکننده و بیشتر در معرض آسیب قرار دهد. علاوه بر این، استفاده از یک اکسیدان روی موهای آسیب دیده می تواند بیشتر به آن آسیب برساند و باعث شکستگی شود.

اگر تصمیم دارید که می خواهید از یک اکسیدان استفاده کنید

بهترین مارک های اکسیدان کدامند؟

چند مارک مختلف اکسیدان در بازار وجود دارد، اما کدام یک برای شما بهترین است؟ در انتخاب مارک اکسیدان باید به چند نکته توجه کنید:

-آیا گزینه ارگانیک می خواهید یا معدنی؟
-به صورت مایع می خواهید یا پودر؟
-بودجه شما چقدر است؟

برخی از معروف ترین مارک های اکسیدان عبارتند از OXO، Jedwards، و NOW Foods. همه این برندها اشکال و انواع مختلفی از اکسیدان ها را ارائه می دهند، بنابراین قبل از تصمیم گیری نهایی خود را با هم مقایسه و مقایسه کنید.

نحوه استفاده ایمن از اکسیدان ها

اگر می خواهید با خیال راحت از یک اکسیدان استفاده کنید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. اول، همیشه دستورالعمل های روی برچسب محصول را دنبال کنید. دوم، هنگام استفاده از اکسیدان حتما از دستکش و عینک محافظ استفاده کنید. سوم، هرگز انواع مختلف اکسیدان ها را با هم مخلوط نکنید. و چهارم، همیشه اکسیدان ها را در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

نتیجه

امیدواریم از راهنمای خرید ما در مورد بهترین اکسیدان ها لذت برده باشید. همانطور که می بینید، فاکتورهای زیادی برای خرید اکسیدان وجود دارد، اما اگر وقت بگذارید و تحقیقات خود را انجام دهید، باید بتوانید یک مورد مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید. با تشکر برای خواندن و موفق باشید!

New title

New title

قبلی
خرید روان کننده بتن (با کیفیت و دوام بسیار بالا) برای انواع امور ساختمانی
بعد
خرید 98 کرم موبر باکیفیت و با قدرت اثرگذاری فوری و عالی (خارجی و ایرانی) با بهترین قیمت بازار

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید