خرید دستبند پاراکورد و نجات (در 98 مدل محبوب) با بهترین قیمت

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است به طناب محکمی نیاز داشته باشید. شاید بخواهید به کمپینگ بروید و باید چادر خود را ایمن کنید، . هر چه که باشد، باید بدانید که چگونه پاراکورد بخرید تا یک طناب قوی و قابل اعتماد بدست آورید. این راهنما به شما نشان می دهد که هنگام خرید پاراکورد به دنبال چه چیزی باشید، و همچنین نحوه ساخت یک دستبند نجات از آن!

پاراکورد چیست؟

پاراکورد یک طناب همه کاره و قوی است که به طور گسترده در فضای باز استفاده می شود. اغلب در کمپینگ، پیاده روی، و سایر فعالیت های در فضای باز استفاده می شود. از پاراکورد می توان برای ساخت دستبند نیز استفاده کرد که معمولاً به عنوان دستبند نجات شناخته می شود.

دستبندهای نجات از پاراکورد ساخته شده اند و توسط افرادی که در فعالیت هایی شرکت می کنند که در آن خطر گم شدن یا سرگردانی وجود دارد استفاده می شود. می توان دستبند را باز کرد و از بند ناف برای اهداف مختلفی مانند ساختن سرپناه، آتش سوزی یا ساختن یک سیستم قرقره استفاده کرد.

هنگام انتخاب پاراکورد برای دستبند خود، مهم است که طنابی را انتخاب کنید که به اندازه کافی قوی باشد تا وزن شما را تحمل کند. رایج ترین نوع پاراکورد 550 پاراکورد است که قدرت شکستن آن 550 پوند است. با این حال، انواع دیگری از پاراکورد نیز وجود دارد که قدرت شکستگی متفاوتی دارند.

هنگام انتخاب پاراکورد برای دستبند خود، باید ضخامت طناب را نیز در نظر بگیرید. طناب‌های نازک‌تر انعطاف‌پذیرتر هستند و کار با آن‌ها راحت‌تر است، اما به اندازه طناب‌های ضخیم‌تر قوی نیستند. ضخامت طناب نیز بر اندازه دستبند تأثیر می گذارد.

اگر قصد استفاده از خود را دارید

مزایای پاراکورد چیست؟

وقتی صحبت از طناب همه کاره و قوی به میان می آید، شکست دادن پاراکورد سخت است. کاربردهای وسیعی دارد، از آویزان کردن یک بانوج گرفته تا نگه داشتن یک پناهگاه اضطراری. پاراکورد همچنین ارزان است و آن را به گزینه ای عالی برای کسانی که بودجه کمی دارند تبدیل می کند.

یکی از محبوب ترین کاربردهای پاراکورد ایجاد دستبند است که به آن دستبند نجات نیز می گویند. این دستبندها را می‌توان در مواقع اضطراری استفاده کرد و می‌توان از آن‌ها برای کمک به ایمنی قربانی برای نجات استفاده کرد. دستبندهای پاراکورد محکم و راحت برای پوشیدن هستند و به راحتی می توان آنها را در خانه با چند وسیله ساده ساخت.

اگر علاقه مند به خرید پاراکورد یا ساخت دستبند نجات خود هستید، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

– انواع مختلفی از پاراکورد در بازار موجود است، بنابراین قبل از خرید حتما تحقیق کنید.
-حتما پاراکورد را انتخاب کنید که برای هدف مورد نظر شما به اندازه کافی قوی باشد. به عنوان مثال، اگر به دنبال طناب برای نگه داشتن یک سرپناه اضطراری هستید، به تنوع قوی تری نسبت به چیزی که برای آویزان کردن یک بانوج استفاده می شود نیاز دارید.
-به طور کلی، پاراکورد بسیار ارزان است،

چگونه دستبند پاراکورد مناسب خود را انتخاب کنیم؟

وقتی نوبت به انتخاب پاراکورد مناسب برای نیازهای شما می رسد، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اولین مورد، نوع Paracord مورد نیاز شما است. سه نوع اصلی پاراکورد وجود دارد: نوع I، نوع II و نوع III.

نوع I پاراکورد سبک ترین و ضعیف ترین از این سه نوع است. قدرت شکستن آن تنها 550 پوند است، که آن را برای کاربردهایی که وزن عامل اصلی آن است، مانند دستبندهای بقا، ایده آل می کند.

پاراکورد نوع دوم گزینه میان وزن است که قدرت شکستن آن 1000 پوند است. این باعث می شود که برای استفاده عمومی، مانند وسایل کمپینگ و پیاده روی، انتخاب خوبی باشد.

پاراکورد نوع III قوی ترین گزینه است، با قدرت شکست بیش از 2000 پوند. این امر آن را برای کاربردهای سنگین مانند صخره نوردی و راپل ایده آل می کند.

دومین موردی که باید در نظر بگیرید طول پاراکوردی است که شما نیاز دارید. متداول ترین طول ها 50 فوت و 100 فوت هستند، اما Paracord در طول های کوتاه تر و طولانی تر نیز موجود است. طولی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

سومین موردی که باید در نظر گرفت رنگ پاراکورد است

چگونه یک دستبند پاراکورد بسازیم

ساختن دستبند پاراکورد راه بسیار خوبی برای نشان دادن استایل شماست و در عین حال آماده شدن برای مواقع اضطراری است. پاراکورد قوی و بادوام است و در عین حال سبک وزن است و آن را به ماده ای عالی برای دستبندی تبدیل می کند که می توانید هر روز بپوشید. به علاوه، اگر در موقعیتی قرار گرفتید که نیاز به استفاده از پاراکورد داشته باشید، می توان آن را به راحتی باز کرد و برای هدف مورد نظر خود استفاده کرد.

راه های مختلفی برای ساخت دستبند پاراکورد وجود دارد، اما ما شما را با یکی از محبوب ترین و آسان ترین روش ها آشنا می کنیم. تنها چیزی که نیاز دارید حدود 10 فوت پاراکورد و یک فندک است.

1. با بریدن پاراکورد به طول دلخواه خود شروع کنید. اگر مطمئن نیستید که چه مدت آن را درست کنید، با حدود 10 فوت شروع کنید و همیشه می توانید بعداً آن را کوتاه کنید.
2. در مرحله بعد، وسط پاراکورد را پیدا کنید و یک گره اورهند ببندید و حدود 6 اینچ سستی باقی بگذارید.
3. یک انتهای پاراکورد را بردارید و آن را از حلقه ایجاد شده توسط گره روکش رد کنید. آن را محکم بکشید تا حلقه در برابر گره دستی محکم شود.
4. مرحله 3 را با انتهای دیگر تکرار کنید.

چه در بیابان باشید و چه در موقعیت های دشوار دیگر، یک پاراکورد و دستبند نجات می تواند مفید باشد. با آن می توانید آتش روشن کنید، از ارتفاعات پایین بیایید و موارد دیگر.

موارد استفاده از پاراکوردهای چند منظوره و دستبندهای نجات

آنها از پاراکوردها و گره های سرنخ برای کمک به نجات افرادی که در جنگل گم می شوند استفاده خواهند کرد.

پاراکورد برای طیف وسیعی از چیزها، حتی چتربازی و ماهیگیری استفاده می شود. پاراکورد همچنین فوق العاده قوی است و قادر است وزنه 250 کیلوگرمی را بدون نگرانی به آن متصل کند.

پاراکوردها بادوام هستند و در رنگ های متنوعی عرضه می شوند. آنها را می توان برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار داد و یک هدیه سرگرم کننده برای کسی که قرار است اغلب در خارج از منزل سفر کند.

چه نوع دستبند پاراکوردی دارید؟

دستبندی که هنگام رفتن به یک ماجراجویی در فضای باز برای کمک به کوهنوردی خود می پوشید، به عنوان دستبند کوهنوردی یا بقا شناخته می شود.

دستبندهای کوهنوردی علاوه بر مفید بودن برای کوهنوردان و پیاده روی ها، ابزارهای موثری برای بقا هستند. در زیر برخی از انواع و نحوه کار آنها آورده شده است.

دستبندهای کوهنوردی از طناب های مختلفی ساخته می شوند، اما برخی از مدل ها دارای ابزار و تجهیزات دیگری هستند.

قیمت دستبند پاراکورد بستگی به آنچه در آن گنجانده شده است دارد.

برخی از دستبندهای نجات مانند آنهایی که دارای علامت آتش اضطراری هستند دارای کپسول آتش نشانی هستند و در صورت نیاز می توانید از آن برای روشن کردن آتش استفاده کنید. برخی نیز آینه های کوچکی دارند، بنابراین در صورت نیاز به کمک، سیگنال دهی برای نجات امکان پذیر است. اینها برای خرید در سایت شرکت – www.compasssurvivalbracelets.com در دسترس هستند.

قبل از خرید پاراکورد به این نکات توجه کنید

دستبند پاراکورد/نجات برای هر نوع افرادی که در فضای باز هستند و همچنین ورزشکارانی مانند صخره نوردان مفید است. آنها تمام وسایل لازم برای زنده ماندن در طبیعت را دارند، از جمله طناب.

جرقه زن می تواند به شما کمک کند بدون کبریت یا فندک آتش درست کنید. می تواند برای پخت و پز یا شروع یک مراسم چای مفید باشد.

تیغه اره- این وسیله را می توان روی پاراکورد و دستبند نجات نیز قرار داد و تقریبا یکی از ملزومات سفر است. می توانید به راحتی شاخه ها، طناب را ببرید یا از آن برای دفاع شخصی با تیغ اره استفاده کنید.

از سوت می توان برای برقراری ارتباط با همراهان یا پرسنل اورژانس در صورت بروز حادثه استفاده کرد.

سه راه پیشنهاد شده توسط پاراگراف استفاده از قطب نما، جهت یاب تلفن یا نقشه است. استفاده از قطب نما در منطقه ای بدون سیگنال بهترین راه برای یافتن راه است.

نور پاراکورد و دستبند نجات به شما کمک می کند تا در تاریکی به خوبی ببینید.

آینه سیگنال می تواند برای سیگنال دادن به هواپیماها یا افراد استفاده شود، زیرا نور را در جهت دلخواه متمرکز می کند.

اگر می خواهید یک تجربه ماهیگیری ایجاد کنید، یک قلاب در دستبند یا پاراکورد خود می تواند مفید باشد.

پودر تصفیه آب را به پاراکورد و دستبند نجات خود اضافه کنید.

قبل از خرید پاراکورد و دستبند نجات در مورد نیازهای خود دقیق باشید. این آن را برای شما کاربردی تر می کند.

نتیجه گیری برای خرید پاراکورد و دستبند نجات

همانطور که می بینید، داشتن پاراکورد و دستبند نجات مزایای زیادی دارد. آنها نه تنها شیک و مد روز هستند، بلکه می توان از آنها در موقعیت های مختلف استفاده کرد. چه به دنبال یک اکسسوری مد جدید باشید یا یک کالای کاربردی، پاراکورد و دستبند نجات یک انتخاب عالی است. هنگام خرید یکی، حتماً اندازه، سبک و قیمتی را در نظر بگیرید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد. با گزینه های بسیار زیادی که در دسترس است، مطمئناً دستبند مناسب خود را پیدا خواهید کرد!

New title

New title

قبلی
خرید 98 دستگیره در شیک و با کیفیت (در مدل و جنس های بسیار متنوع)
بعد
خرید 98 استند و پایه بادکنک شیک و حرفه ای (برای جشن و مراسم) با ارزانترین قسمت

نظرتان را بنویسید