خرید شیشه شیر نوزاد با کیفیت درجه یک (98 مدل متنوع) بهترین ها با قیمت فوق العاده

چه برای اولین بار والدینی باشید و چه یک حرفه ای باتجربه، انتخاب بهترین شیشه شیر برای کودک و نوزاد کوچکتان می تواند کاری دلهره آور باشد. با همه مارک ها، مواد، اندازه ها و شکل های مختلف موجود در بازار، چگونه می دانید کدام یک برای شما و کودک و نوزاد شما مناسب است؟ برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه، راهنمای خرید جامعی را گردآوری کرده ایم که همه چیزهایی را که باید در مورد شیشه شیر کودک و نوزاد بدانید را پوشش می دهد. ما انواع مختلف بطری های موجود و همچنین مزایا و معایب آنها را تجزیه می کنیم. ما همچنین نکاتی را در مورد نحوه انتخاب شیشه شیر مناسب برای نیازهای فردی کودک و نوزاد ارائه خواهیم داد.

بهترین راهنمای خرید شیشه شیر بزرگ کودک و نوزاد

در مورد محصولات کودک و نوزاد، والدین انتخاب های زیادی دارند. اما وقتی نوبت به شیشه شیر بچه می رسد، باید بیشتر مراقب باشند. به هر حال، اینجا جایی است که به کودک و نوزاد خود شیر یا شیر خشک می دهید. بازار مملو از برندها و انواع مختلف شیشه شیر است. بنابراین، چگونه بهترین را برای کودک و نوزاد خود انتخاب می کنید؟ در این پست وبلاگ راهنمای خرید بهترین شیشه شیر در بازار را در اختیار شما قرار می دهیم. ما همچنین نکاتی را در مورد نحوه انتخاب نوع مناسب شیشه شیر برای کودک و نوزاد خود ارائه خواهیم داد.

انواع مختلف شیشه شیر بزرگ نوزاد

وقتی صحبت از شیشه شیر بچه می شود، چند نوع مختلف برای انتخاب وجود دارد. در اینجا نگاهی به انواع مختلف بطری های موجود در بازار امروزی می اندازیم:

 1. شیشه شیر استاندارد: اینها رایج ترین نوع شیشه شیر هستند و در اکثر فروشگاه ها یافت می شوند. آنها در اندازه های مختلف هستند و به طور معمول دارای رویه پیچ هستند.
 2. شیشه شیر نوزاد با گردن گشاد: این شیشه شیرها مشابه شیشه شیرهای معمولی کودک و نوزاد هستند، اما دارای گردن پهن تری هستند که باعث می شود پرکردن و تمیز کردن آنها راحت تر باشد.
 3. شیشه شیر بچه: این بطری ها طوری طراحی شده اند که نوک پستان زاویه دار باشد و به راحتی بچه ها را ببندند.
 4. بطری های یکبار مصرف کودک و نوزاد: این بطری ها از مواد نرم و انعطاف پذیر ساخته شده اند و پس از استفاده می توان آنها را دور انداخت. آنها برای سفر یا زمانی که در حال حرکت هستید راحت هستند.
 5. شیشه شیر کودک و نوزاد: این بطری های بادوام را می توان دوباره استفاده کرد و برای نوزادانی که به پلاستیک حساسیت دارند عالی است.

مزایا و معایب شیشه شیر بزرگ نوزاد

شیشه شیرهای کودک و نوزاد زیادی در بازار وجود دارد، و تصمیم گرفتن اینکه کدام یک برای کودک و نوزاد شما مناسب است دشوار است. در انتخاب شیشه شیر باید به نکات زیر توجه کنید:

مزایا:
– استفاده از شیشه شیر نوزاد نسبت به شیردهی راحت تر است.
– می توانید میزان شیر دریافتی کودک و نوزادتان را کنترل کنید.
– شیشه شیر نوزاد قابل حمل است، بنابراین می توانید هنگام سفر آنها را با خود ببرید.

معایب:
– شیشه شیر بچه می تواند گران باشد.
– قبل از هر بار استفاده باید استریل شوند.
– برخی از نوزادان ترجیح می دهند با شیر مادر تغذیه کنند.

چگونه بهترین شیشه شیر بزرگ را برای کودک و نوزاد خود انتخاب کنیم؟

هنگامی که شما یک والدین جدید هستید، انتخاب شیشه شیر کودک و نوزاد مناسب برای فرزندتان می تواند کاری دلهره آور باشد. با همه مارک ها، مواد، اندازه ها و شکل های مختلف موجود، چگونه می دانید کدام یک برای کودک و نوزاد شما مناسب است؟

مهم ترین نکته ای که در انتخاب شیشه شیر کودک و نوزاد باید به آن توجه کنید این است که هر نوزادی متفاوت است. چیزی که برای یک نوزاد مفید است ممکن است برای نوزاد دیگر جواب ندهد. ممکن است مجبور شوید چند نوع مختلف بطری را امتحان کنید تا بطری مناسب را برای کودک و نوزاد خود بیابید.

در انتخاب شیشه شیر بزرگ باید به چند نکته توجه کنید:

 1. موادی که بطری از آن ساخته شده است مهم است. برخی از نوزادان بطری های شیشه ای را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر با پلاستیک بهتر عمل می کنند. ممکن است مجبور شوید آزمایش کنید تا ببینید کودک و نوزاد شما چه چیزی را ترجیح می دهد.
 2. اندازه بطری نیز مهم است. شما می خواهید مطمئن شوید که شیشه شیر برای کودک و نوزاد شما خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نباشد.
 3. شکل نوک پستان نیز مهم است. برخی از نوزادان نوک سینه های پهن را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر با نوک های باریک بهتر عمل می کنند. ممکن است مجبور شوید آزمایش کنید تا ببینید کودک و نوزاد شما چه چیزی را ترجیح می دهد.
 4. اطمینان حاصل کنید که بطری انتخابی شما دارای سیستم آب بندی خوبی برای جلوگیری از نشتی و ریزش است.
 5. در نهایت، همیشه قبل از خرید هر محصول کودک و نوزاد، از جمله شیشه شیر، نظرات را بخوانید. قبل از تصمیم گیری نهایی، ببینید والدین دیگر در مورد مارک ها و مدل های مختلف موجود چه می گویند

5 شیشه شیر بچه برتر در بازار

بطری های مختلف زیادی در بازار وجود دارد، اما کدام یک بهترین هستند؟ در اینجا لیستی از 5 شیشه شیر کودک و نوزاد برتر موجود در بازار بر اساس نظرات مشتریان آورده شده است.

 1. سال های اول فنجان های نی ضد نشت را بردارید و پرتاب کنید

این فنجان های نی از The First Years یک گزینه عالی برای نوزادانی است که شروع به نوشیدن از فنجان می کنند. ضد ریزش هستند و نی نرمی دارند که استفاده از آن برای دهان کوچک آسان است.

 1. فنجان‌های فنجانی فنجان‌های نوک گربر فارغ‌التحصیلان

این فنجان‌های آب‌جوش سخت از فارغ‌التحصیلان Nuk Gerber برای کودک و نوزادان نوپا که در حال انتقال از بطری به فنجان هستند، مناسب است. آنها دستگیره های سرگرم کننده ای دارند که دست های کوچک را آسان می کند و در رنگ های متنوعی عرضه می شوند.

 1. Philips Avent My Little Sippy Cup

لیوان فیلیپس اونت من لیتل سیپی یک انتخاب عالی برای نوزادانی است که تازه شروع به نوشیدن از یک فنجان می کنند. دارای دهانه نرمی است که روی لثه ها ملایم است و دارای پوششی برای تمیز نگه داشتن دهانه در زمان عدم استفاده است.

 1. مجموعه بطری های تامی تیپی نزدیک به طبیعت

این ست بطری از Tommee Tippee برای والدینی که می‌خواهند گزینه‌های متنوعی را در مورد بطری‌های نوشیدنی به کودک و نوزاد خود ارائه دهند، مناسب است. این شامل سه نوع مختلف بطری است – استاندارد

نتیجه گیری برای خرید شیشه شیر

مهم است که بطری مناسب کودک و نوزاد را برای کودک و نوزاد خود انتخاب کنید. با وجود گزینه های بسیار زیاد در بازار، دشوار است که بدانید از کجا شروع کنید. این راهنمای خرید به شما کمک می کند تا انتخاب ها را محدود کنید و بهترین شیشه شیر را برای نیازهای خود پیدا کنید.

هنگام انتخاب شیشه شیر کودک و نوزاد باید به چند نکته توجه داشت. ابتدا اندازه بطری را در نظر بگیرید. شما می خواهید اندازه ای را انتخاب کنید که برای سن و اشتهای کودک و نوزاد شما مناسب باشد. دوم، به موادی که بطری از آن ساخته شده است فکر کنید. بطری های شیشه ای یا فولادی ضد زنگ بادوام هستند و به راحتی تمیز می شوند، اما می توانند سنگین و شکستنی باشند. بطری‌های پلاستیکی سبک‌تر و مقرون به صرفه‌تر هستند، اما ممکن است دوام بیشتری نداشته باشند.

سوم، نوع نوک پستان را در نظر بگیرید. سه نوع اصلی نوک سینه وجود دارد: لاتکس، سیلیکون و پلی پروپیلن. هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند، بنابراین شما باید بهترین نوع را برای کودک و نوزاد خود انتخاب کنید. در نهایت به این فکر کنید که چه نوع سیستم تغذیه ای می خواهید. برخی از بطری ها دارای یک نوک پستان متصل هستند، در حالی که برخی دیگر دارای یک نوک سینه جداگانه هستند که باید قبل از تغذیه روی بطری قرار گیرد.

با در نظر گرفتن این عوامل، شما باید بتوانید بهترین شیشه شیر نوزاد را برای نیازهای خود پیدا کنید. قبل از تصمیم گیری نهایی برای خرید، حتما نظرات آنلاین را بخوانید تا مطمئن شوید که محصولی با کیفیت دریافت می کنید. دارای دهانه نرمی است که روی لثه ها ملایم است و دارای پوششی برای تمیز نگه داشتن دهانه در زمان عدم استفاده است.

 1. مجموعه بطری های تامی تیپی نزدیک به طبیعت

این ست بطری از Tommee Tippee برای والدینی که می‌خواهند گزینه‌های متنوعی را در مورد بطری‌های نوشیدنی به کودک و نوزاد خود ارائه دهند، مناسب است. این شامل سه نوع مختلف بطری است – استاندارد

نتیجه گیری برای خرید شیشه شیر بزرگ نوزاد و کودک

مهم است که بطری مناسب کودک و نوزاد را برای کودک و نوزاد خود انتخاب کنید. با وجود گزینه های بسیار زیاد در بازار، دشوار است که بدانید از کجا شروع کنید. این راهنمای خرید به شما کمک می کند تا انتخاب ها را محدود کنید و بهترین شیشه شیر را برای نیازهای خود پیدا کنید.

هنگام انتخاب یک شیشه شیر کودک و نوزاد، چندین مورد وجود دارد

 

New title

New title

قبلی
خرید لوستر سه شعله شیک و زیبا (98 مدل تا %98 تخفیف) در جنس مختلف با قیمت
بعد
خرید دستگاه تست قند خون دقیق و حرفه ای (98 مدل متنوع) خانگی و بیمارستانی با بهترین قیمت

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید