راهنمای-خرید-دزدگیر-خانه

راهنمای خرید دزدگیر اماکن و خانگی فوق العاده مطمئن و هوشمند + لیست قیمت

همیشه برای هر وسیله یا هرچیزی که داریم باید بتوانیم امنیتش را فراهم کنیم و خانه یکی از مهمترین بخش هایی از زندگی ماست که لازم است بهترین وسایل ایجاد امنیت را برای آن لحاظ کنیم چون خود خانه مکانی است که امنیت خیلی از موارد مهم زندگی ما مانند فرزندان و همسر و طلا و جواهر و ماشین را تامین میکند. ما سعی کردیم بهترین مدل های دزدگیر های خانگی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید امنیتی در حد استاندارد برای خانه خود ایجاد کنید .

اینترنت اشیاء راه اندازی خانه هوشمندی را که در آن می توانید قفل درها ، چراغ ها ، ترموستات ها ، جاروبرقی ها ، ماشین های چمن زنی و حتی تغذیه کننده حیوانات را از راه دور با استفاده از تلفن هوشمند و برنامه خود کنترل کنید ، آسان کرده است. همچنین نظارت بر خانه خود را تقریباً از هر نقطه ساده (و نسبتاً مقرون به صرفه) کرده است. سیستم های امنیتی هوشمند بسیار قابل تنظیم هستند و به عنوان کیت هایی که خودتان انجام می دهید یا به عنوان راه اندازی کامل که شامل نصب و نظارت حرفه ای است ، در دسترس هستند.

بسته به نیاز خود می توانید از سیستمی استفاده کنید که خودتان نظارت می کنید ، یا با پرداخت هزینه اشتراک ، خانه خود را به صورت 24 ساعته تحت نظر متخصصان قرار دهید که در صورت فعال شدن زنگ هشدارها با بخش آتش نشانی و پلیس محلی شما تماس خواهند گرفت. حتی می توانید از خدمات نظارتی در صورت تقاضا برای زمانی که در تعطیلات نیستید استفاده کنید. البته ، هرچه پوشش بیشتری داشته باشید ، می توانید انتظار پرداخت بیشتری داشته باشید.

اگر برای یک سیستم امنیتی اختصاصی آماده نیستید ، بسیاری از دستگاه های شخصی موجود است که به شما امکان می دهد از هر کجا با استفاده از تلفن یا رایانه لوحی خود خانه خود را کنترل کنید ، از جمله دوربین های امنیتی داخلی و خارجی ، زنگ درب های ویدئویی ، سنسورهای حرکت و قفل های هوشمند.

در اینجا مواردی که هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه ایمن سازی و نظارت بر خانه در حالی که دور هستید ، باید بدانید.

 

ساده سازی امنیت و اتوماسیون دزدگیر های خانگی

یک سیستم امنیتی خانه هوشمند به شبکه Wi-Fi شما متصل می شود تا بتوانید دستگاه های امنیتی خود را با استفاده از تلفن هوشمند و برنامه خود نظارت و کنترل کنید. سیستم های سطح ورودی معمولاً شامل برخی از سنسورهای در و پنجره ، آشکارساز حرکت و هابی است که با این دستگاهها با استفاده از یک یا چند پروتکل بی سیم مانند Wi-Fi ، Z-Wave ، Zigbee یا شبکه مش اختصاصی ارتباط برقرار می کند. شما می توانید سنسورهای اضافی در ، حرکت و پنجره را برای پوشش کل خانه خود و ایجاد یک سیستم جامع شامل قفل درها ، بازکن درهای گاراژ ، دوربین های نظارتی داخلی و خارجی ، چراغ ها ، آژیرها ، آشکارسازهای دود/CO ، سنسورهای آب ، اضافه کنید. و بیشتر.

یک کلمه در مورد پروتکل های بی سیم: در یک دنیای کامل ، همه اجزای امنیت خانه از استاندارد بی سیم یکسانی برای ارتباط با مرکز اصلی استفاده می کنند ، اما عواملی مانند نیازهای برق ، محدوده سیگنال ، قیمت و اندازه عملاً امکان پذیر نیست. یکی

به عنوان مثال ، اجزای کوچکتر مانند سنسورهای در/پنجره معمولاً از فناوری Z-Wave یا Zigbee استفاده می کنند ، زیرا به قدرت زیادی احتیاج ندارند و می توانند از باتری های کوچکتر تغذیه کنند. آنها همچنین در توپولوژی مش عمل می کنند و می توانند به گسترش دامنه دستگاه های شبکه کمک کنند. با این حال ، هیچ یک از پروتکل ها پهنای باندی را که با Wi-Fi دریافت می کنید ارائه نمی دهد ، به همین دلیل است که معمولاً در دوربین های امنیتی برای پخش صاف ویدئو و سایر دستگاه هایی که نیاز به لوله چربی دارند استفاده می شود. علاوه بر این ، دستگاه های Z-Wave و Zigbee با استفاده از یک هاب متصل و کنترل می شوند ، در حالی که دستگاه های Wi-Fi را می توان مستقیماً به شبکه خانگی شما متصل کرده و با یک برنامه کنترل کرد. در نهایت ، دستگاه های Z-Wave و Zigbee از رمزگذاری AES 128 استفاده می کنند و از آنجا که در یک سیستم بسته با هاب اختصاصی کار می کنند ، امنیت بیشتری نسبت به دستگاه های Wi-Fi ارائه می دهند.

هر سیستم امنیتی هوشمند به ارزش نمک خود اجزایی را ارائه می دهد که در یک محیط یکپارچه با هم کار می کنند و می توانند با استفاده از قوانین سفارشی دستکاری شوند. به عنوان مثال ، می توانید قوانینی ایجاد کنید که چراغ ها هنگام تشخیص حرکت روشن شوند ، در هنگام خاموش شدن زنگ دود قفل شوند ، و هنگامی که یک سنسور فعال می شود ، دوربین شروع به ضبط کند. برخی از سیستم ها ویدئوهای ضبط شده را بصورت محلی روی کارت SD یا درایو حالت جامد ذخیره می کنند ، در حالی که برخی دیگر ذخیره سازی ابری را ارائه می دهند. ویدئوهای ذخیره شده محلی گزینه مناسبی برای افرادی است که با بودجه خود کار می کنند ، اما باید مراقب باشید که ویدئویی را که بعداً نیاز دارید بازنویسی نکنید. ذخیره سازی ابری ذخیره و دسترسی به فیلم های ضبط شده را آسان می کند ، اما بسته به اشتراک شما می تواند صدها دلار در سال هزینه داشته باشد. برخی از سیستم ها هم ذخیره سازی ابری و هم ذخیره سازی محلی را ارائه می دهند و برخی دیگر یک درایو ذخیره سازی اختصاصی ارائه می دهند که قابلیت ضبط DVR را با ضبط زمان گذر به شما می دهد ، که پیدا کردن یک رویداد ویدئویی را که در یک زمان خاص اتفاق افتاده است آسان می کند.

همه سیستم هایی که آزمایش کرده ایم دارای برنامه ای هستند که به شما امکان می دهد از تلفن هوشمند خود به عنوان مرکز فرمان خود برای مسلح کردن و خلع سلاح سیستم ، ایجاد قوانین ، افزودن و حذف اجزا و دریافت اعلانات فشار هنگام فعال شدن زنگ هشدار استفاده کنید. اکثر برنامه ها همچنین به شما امکان می دهند کارهایی مانند مشاهده ویدئوهای ضبط شده زنده ، قفل و بازکردن درها ، تغییر تنظیمات ترموستات و خاموش کردن زنگ هشدار را انجام دهید. برخی از برنامه ها حتی از خدمات موقعیت مکانی تلفن شما برای مسلح کردن و خلع سلاح سیستم با توجه به موقعیت فیزیکی شما استفاده می کنند. سیستم های گران تر معمولاً دارای یک پنل دیواری هستند که به عنوان مرکز ارتباطات عمل می کند ، و دارای صفحه نمایش لمسی است که به شما امکان می دهد همه کارهایی را که برنامه انجام می دهد انجام دهید. این صفحه نمایش به شما امکان می دهد در صورت فعال شدن زنگ هشدار با یک سرویس نظارت حرفه ای ارتباط برقرار کرده و از هر یک از دوربین های امنیتی نصب شده ، فیلم مشاهده کنید.

برای مشاهده کلیک کنید
بهترین لیزر های بدن 2021 (از نظر خریداران قبلی) + لیست قیمت و خرید

تنظیمات امنیتی خودکار برای خریداران مقرون به صرفه ایده آل است زیرا می تواند هزینه ای از هزینه نصب و هزینه اشتراک را برای شما ذخیره کند. اکثر سیستم های DIY به راحتی نصب می شوند و به عنوان کیت هایی به فروش می رسند که می توانید با توجه به نیازهای خاص خود پیکربندی کنید. با افزایش نیازهای خود ، می توانید حسگرهای اضافی و سایر قطعات را در زمان دلخواه سفارش دهید و آنها را در عرض چند دقیقه با سیستم جفت کنید.

سیستم DIY پایه شما ممکن است فقط از یک یا دو پروتکل بی سیم پشتیبانی کند و معمولاً مجموعه محدودی از اجزای اضافی را ارائه می دهد ، در حالی که سیستم های DIY گران تر از چندین پروتکل بی سیم پشتیبانی می کنند و با ده ها جزء اضافی سازگار هستند. برخی از سیستم های DIY به صورت خودکار کنترل می شوند ، به این معنی که هنگام فعال شدن دستگاه ها هشدار دریافت خواهید کرد ، اما در صورت وقوع آتش سوزی یا آتش سوزی با شماست که با مقامات محلی تماس بگیرید. با این حال ، فروشندگان DIY به طور فزاینده ای خدمات نظارت حرفه ای را ارائه می دهند.

 

سیستم های حرفه ای امنیت خانه

در حالی که بسیاری از سیستم ها از قطعات بی سیم استفاده می کنند که با استفاده از نوار دو طرفه نصب می شوند ، برخی از سیستم های رده بالا از قطعاتی استفاده می کنند که نیاز به نصب حرفه ای دارند. این سیستم ها معمولاً بسیار بیشتر از سیستم های DIY هزینه دارند و نظارت حرفه ای 24 ساعته و 7 روزه ارائه می دهند ، اما ممکن است مجبور شوید یک قرارداد چند ساله منعقد کنید و در صورت شکستن آن ، هزینه فسخ سنگینی بپردازید. آنها معمولاً از هاب های صفحه لمسی حاوی رادیوهای RF ، Wi-Fi ، Zigbee و Z-Wave استفاده می کنند و به آنها امکان می دهد با بسیاری از اجزاء از جمله سنسورهای در و پنجره ، قفل درها ، آشکارسازهای شکستن شیشه ، داخل و خارج ارتباط برقرار کرده و آنها را کنترل کنند. دوربین ها ، کلیدهای روشنایی ، آشکارسازهای حرکت و آب ، آلارم دود/دی اکسید کربن ، ترموستات ، زنگ درب های ویدئویی و تعدادی دیگر از دستگاه های اتوماسیون خانگی.

با یک سیستم نظارت حرفه ای ، هنگامی که دود یا هشدار نفوذ ایجاد می شود ، ابتدا نماینده سعی می کند قبل از تماس با شماره تلفن ذکر شده شما از طریق کنترل پنل دو طرفه با شما تماس بگیرد. در صورت عدم پاسخگویی ، مامور با 911 تماس می گیرد تا یک اورژانس را به خانه شما اعزام کند. نکته خوب در مورد سیستم های حرفه ای نصب شده این است که مجبور نیستید انگشت خود را بلند کنید. پس از ثبت سفارش ، یک تکنسین به خانه شما می آید ، همه چیز را برای شما تنظیم می کند و نحوه عملکرد سیستم را به شما نشان می دهد. توجه به این نکته ضروری است که در برخی مناطق ممکن است مجبور شوید برای نصب یک سیستم امنیتی در خانه خود مجوز تهیه کنید.

تقریباً همه جدیدترین سیستم های DIY و امنیت بالا در خانه از کنترل صدا از طریق Amazon Alexa ، Google Assistant و در برخی موارد Apple Siri پشتیبانی می کنند ، که به شما امکان می دهد قفل درها را تغییر دهید ، تنظیمات ترموستات را تغییر دهید ، گاراژ را باز کرده و بازو یا بازو را باز کنید. سیستم خود را با فرمان گفتاری به دستگاه متصل مانند بلندگوی هوشمند خلع سلاح کنید. بسیاری نیز از اپلت های IFTTT (If This Then That) پشتیبانی می کنند ، که از راه اندازهای وب و دستگاه های سازگار با IFTTT برای ایجاد یک عمل استفاده می کند. به عنوان مثال ، می توانید یک اپلت ایجاد کنید که می گوید اگر درب گاراژ باز شود تا نورافکن روشن شود.

 

راهنمای-خرید-دزدگیر

 

آیا می توانید به جای دزدگیر خانه از دوربین امنیتی استفاده کنید؟

 

اگر در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید و می خواهید مواردی را که در خانه نیستید پیگیری کنید ، یک دوربین امنیتی می تواند کار را با هزینه بسیار کمتر از آنچه برای یک سیستم امنیتی کامل پرداخت می کنید ، انجام دهد. تقریباً همه دوربین های امنیتی مستقل به Wi-Fi خانه شما متصل می شوند تا بتوانید از تلفن یا رایانه لوحی خود ببینید چه اتفاقی می افتد و اکثر آنها دارای سنسورهای داخلی هستند که حرکت و صدا را تشخیص می دهند و هنگام فعال شدن این حسگرها ، اعلانات فشار و ایمیل را ارسال می کنند. اگر دوربین نزدیک پنجره است ، معمولاً می توانید حساسیت حرکت دوربین را برای جلوگیری از هشدارهای کاذب ناشی از فعالیت حیوانات خانگی یا عبور از اتومبیل تغییر دهید و می توانید برنامه ای ایجاد کنید که سنسورها را در ساعات خاصی از روز روشن و خاموش کند.

برخی از دوربین های گران قیمت مجهز به سنسور رطوبت و دما هستند و با سایر دستگاه های متصل به خانه مانند ترموستات و سیستم های روشنایی هوشمند تعامل خواهند داشت. اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید ، به دنبال دوربینی با شکاف کارت SD باشید که به شما امکان می دهد در صورت تشخیص حرکت یا صدا فیلم ضبط کنید ، اما به یاد داشته باشید که ضبط های خود را هر چند وقت یکبار قبل از رونویسی ذخیره کنید. متناوبا ، به دنبال دوربینی باشید که طرح ذخیره سازی ابری را ارائه دهد.

یک دوربین در فضای باز برای مراقبت از اتفاقات خارج از خانه ایده آل است. این دستگاه ها ضد آب هستند و معمولاً برای تأمین برق به پریز GFCI (قطع کننده خطای زمین) مجاور نیاز دارند ، اگرچه تعداد انگشت شماری از مدل های باتری وجود دارد. همانند سایر دوربین های داخلی ، دوربین های خارجی به شبکه Wi-Fi شما متصل می شوند و به شما امکان می دهند ویدیوهای زنده را از تلفن خود مشاهده کنید. نصب آنها نسبتاً آسان است ، اما اگر با سیم کشی برق آشنا نیستید یا راحت نیستید ، ممکن است بخواهید یک متخصص برق حرفه ای این کار را انجام دهد.

اکثر دوربین های بیرونی تشخیص حرکت را با اعلان های فشار و ایمیل ، دید در شب و ذخیره سازی ابر برای فیلم های رویداد انگیز ارائه می دهند ، و برخی از آنها به عنوان نورافکن یا چراغ ایوان از عملکرد دوگانه استفاده می کنند. برخی از مدلها حتی می توانند تفاوت بین خودروی عبوری ، حیوان و شخص را تشخیص دهند. به دنبال یک دوربین در فضای باز باشید که با سایر دستگاه های خانه هوشمند مانند بازکن درهای گاراژ ، آژیرهای بیرونی و کلیدهای هوشمند ادغام شود.

برای مشاهده کلیک کنید
34 مدل قابلمه تفلون ساده با قیمت مناسب

در مورد زنگ در ویدئو چطور؟

زنگ درهای ویدئویی راهی آسان برای دیدن افرادی است که در خانه شما هستند بدون نیاز به باز کردن یا حتی نزدیک شدن به در. این دستگاه ها به شبکه Wi-Fi شما متصل می شوند و وقتی شخصی به درب خانه شما نزدیک می شود هشدار ارسال می کند. هنگامی که زنگ در خانه فشار داده می شود یا هنگامی که حرکت تشخیص داده می شود ، فیلم ضبط می کنند و معمولاً ارتباط صوتی دو طرفه ای را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد از هر کجا از طریق تلفن خود با بازدیدکننده صحبت کنید.

اکثر زنگ درهای ویدئویی از سیم کشی زنگ درب موجود شما (دو سیم ولتاژ پایین) استفاده می کنند و نصب آنها بسیار آسان است ، اما مدل هایی با باتری موجود هستند که در عرض چند دقیقه نصب می شوند. برخی از آنها با سایر دستگاه های هوشمند مانند قفل درها و آژیرها کار می کنند و از دستورات صوتی IFTTT و Alexa پشتیبانی می کنند.

به دنبال مدلی باشید که وضوح بالا (1080p) ، لنز زاویه باز (140 تا 180 درجه) ، محدوده دید در شب تا 25 فوت و فضای ابری مقرون به صرفه برای فیلم های ضبط شده را ارائه دهد. گاهی اوقات مفید است که بتوانید آنچه را که درست قبل یا بعد از نزدیک شدن یک بازدید کننده به در خانه شما رخ داده است ، ببینید. برای این کار ، به یک زنگ درب نیاز دارید که از پیش بافر برای ضبط عملکردی که قبل از تشخیص حرکت یا فشار دادن زنگ در حال انجام است استفاده کنید.

بهترین دزدگیر هوشمند خانه چیست؟

قفل هوشمند به طور معمول بخشی از تنظیمات امنیتی قوی خانه هوشمند است ، اما برای استفاده از آن نیازی به سرمایه گذاری در یک سیستم کامل نیست. اگر از هاب اتوماسیون خانگی برای کنترل مواردی مانند روشنایی و ترموستات استفاده می کنید ، می توانید بدون تلاش زیاد قفل هوشمند Z-Wave یا Zigbee را به سیستم اضافه کنید. متناوبا ، اگر مرکز اتوماسیون خانگی ندارید ، به دنبال قفل Wi-Fi یا بلوتوث باشید که همراه با برنامه تلفن همراه خود ارائه می شود. قفل های هوشمند از سوراخ های استاندارد از پیش ساخته شده استفاده می کنند و نصب آنها بسیار آسان است. برخی از مدل ها از سیلندرهای کلید دار و سخت افزارهای موجود شما استفاده می کنند و به داخل درب شما متصل می شوند ، در حالی که برخی دیگر از شما می خواهند اسکچ های داخلی و خارجی خود را برداشته و سخت افزار ضربه گیر و ضربه گیر را جایگزین کنید.

قفل های هوشمند را می توان با استفاده از یک برنامه تلفن همراه باز و بسته کرد و هنگامی که فردی در را قفل یا باز می کند ، اعلان ارسال می کند و اکثر آنها به شما اجازه می دهند برنامه های دسترسی دائمی و موقت را برای اعضای خانواده و دوستان براساس ساعات خاصی از روز و روزها ایجاد کنید. هفته. ویژگی هایی که باید به آنها توجه کنید عبارتند از geofencing ، که از خدمات موقعیت مکانی تلفن شما برای قفل و بازکردن درب ، فعال سازی صوتی با استفاده از Siri (HomeKit) ، دستیار Google یا دستورات صوتی Amazon Alexa ، پشتیبانی از IFTTT و ادغام با سایر دستگاه های خانه هوشمند مانند زنگ درهای ویدئویی ، دوربین های خارجی ، ترموستات ، دزدگیر دود و روشنایی متصل.

تعداد زیادی مدل قفل هوشمند برای انتخاب وجود دارد ، از جمله قفل بدون لمس بدون کلید ، قفل صفحه لمسی ، قفل ترکیبی کلید دار و صفحه لمسی و قفل هایی که می توانید با استفاده از خواننده اثر انگشت بیومتریک باز کنید.

آیا می توان سیستم های امنیتی خانه را هک کرد؟

مانند هر محصولی که به اینترنت متصل می شود و از فناوری بی سیم استفاده می کند ، سیستم های امنیتی خانه هوشمند در برابر هک شدن آسیب پذیر هستند ، به ویژه سیستم هایی که فاقد رمزگذاری هستند. هکرها می توانند خارج از خانه شما بنشینند و از لپ تاپ و نرم افزار برای رهگیری سیگنال های بی سیم از سیستم شما استفاده کنند که به آنها اجازه می دهد زنگ هشدارها را خاموش کرده و حسگرها را غیرفعال کنند. سایر دستگاه ها به هکرها اجازه می دهند نویز رادیویی ایجاد کنند که می تواند ارتباطات بین سنسورها و هاب را مختل کند.

علاوه بر این ، دستگاه هایی که از طریق Wi-Fi متصل می شوند ، مانند دوربین های امنیتی و قفل درهای هوشمند ، می توانند برای دسترسی به شبکه خانگی شما هک شوند. یک هکر ماهر می تواند از دستگاه های Wi-Fi و سایر منابع شبکه شما برای انجام حملات توزیع شده خدمات (DDoS) علیه شبکه های بزرگتر استفاده کند. شاید حتی نگران کننده تر این باشد که برخی از ویدئوهای ناشناس از دوربین های امنیتی داخلی و خارجی شما نظارت کنند.

چندین مرحله را می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید سیستم امنیتی خانه شما در برابر نفوذگران سایبری مخرب در امان است. برای شروع ، رمز عبور پیش فرض سیستم را با یک رمز منحصر به فرد که حاوی ترکیبی از حروف ، اعداد و نمادها است جایگزین کنید. در صورت امکان ، هر چند وقت یکبار رمز عبور خود را تغییر دهید. علاوه بر این ، مطمئن شوید که شبکه خانگی شما ایمن است. تنظیمات امنیتی روتر بی سیم خود را بررسی کنید و مدلهایی را در نظر بگیرید که لایه اضافی محافظت از نرم افزار را اضافه می کنند ، مانند Bitdefender Box 2.

برخی از فروشندگان سیستم های امنیتی از فناوری پرش فرکانس برای جلوگیری از اختلال در سیگنال استفاده می کنند ، در حالی که برخی دیگر از رمزگذاری تعبیه شده استفاده می کنند ، اما هیچ یک از این ویژگی ها استاندارد نیست ، بنابراین در صورت نیاز به یک لایه امنیتی اضافی ، با سازنده مشورت کنید.

علاوه بر این ، مراقب گزارشات دوربین خود باشید تا ببینید چه زمانی به آنها دسترسی پیدا کرده اید. اگر متوجه فعالیت دوربین در ساعت های عجیب و غریب یا در مواقعی می شوید که می دانید هیچکس در خانه نیست ، ممکن است نشانه این باشد که سیستم شما به خطر افتاده است. در نهایت ، مطمئن شوید که نرم افزار سیستم شما و همه دستگاه های متصل شما به روز هستند. به روزرسانی های سیستم عامل اغلب مسائل امنیتی را برطرف می کند و می تواند از سیستم شما در برابر نفوذ محافظت کند.

برای خرید انواع دزدگیر خانه میتوانید در قسمت سرچ سایت ما عبارت دزدگیر اماکن را سرچ کنید و بهترین محصولات را مشاهده کنید.

 

منبع برخی از اطلاعات فنی : پی سی مگ

New title

قبلی
راهنمای خرید دامنه با پسوند کریپتوکارنسی و ارزهای دیجیتال
بعد
راهنمای خرید انواع چادر موتور سیکلت با کیفیت و ضد آب + لیست پرفروش ترین ها

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید