راهنمای-خرید-ماشین-ظرفشویی

خرید 98 ماشین ظرفشویی (با کیفیت شستشوی عالی و مصرف برق پایین ) با بهترین قیمت در بازار (راهنمای خرید جامع)

ماشین ظرفشویی یکی از مهم ترین وسایل آشپزخانه است که کار خانم خانه را تا حد زیادی مخصوصا وقتی مهمان دارد راحت میکند و به او در شستشوی ظروف کمک میکند ما در این مقاله به بررسی این موضوع پرداختیم و در این راهنمای خرید ماشین ظرفشویی ابعاد جذابی را برای شما آشکار کردیم .

نحوه انتخاب یک ماشین ظرفشویی ایده آل

ماشین ظرف شویی از وسایل امروزی می باشد  در زندگی امروزه به خاطر تغییراتی که در ان ایجاد شده  ووسایلی که امروزه به خاطر تغییرات از ان استفاده می کنند ظرف شویی  یکی از انها می باشد در قدیم معمولا خانمهای خانه وگاهی هم اقایون ظرفهایی که استفاده می کردند را شستشو می کردند ولی الان به دلیل مشغله هایی که خانمها دارند وکمتر می توانند به کارها بپردازند معمولا برای شستن ظرفها از ظرفشویی استفاده می کنند ظرفشویی ها ظرفیت ان  6نفره  8نفره 12 نفره  14 نفره  16 نفره می باشد نوع ماشین ظرفشویی بعضی مبله و بعضی رومیزی می باشد نمودار مصرف انرژی ان a  می باشد دارای دکمه های لمسی می باشد قفل کودک هم دارد  بعضی از انها برنامه شستشوی سریع دارد رنگ بندی ان سفید ونقره ای می باشد بعضی قابلیت شستشوی میوه وسبزی رادارد  تعداد برنامه های شستشو دارد

هر ماشین ظرفشویی – حتی ارزان قیمت – می تواند ظرف صبحانه و بشقاب شام شما را تمیز کند ، به شرطی که از مواد شوینده مناسب استفاده کنید. اما بهترین ماشین های ظرفشویی می توانند کارهای سخت را انجام دهند و همچنین بی صدا ، قابل اعتماد و بارگیری آسان هستند. پس از بررسی هزاران بررسی مشتری و آزمایش استرس 17 مدل با ظروف بسیار ترد ، به این نتیجه رسیدیم که اگر دنبال جنس درجه یک هستید محصول بوش اولین موردی است که باید در نظر بگیرید.

نکاتی برای خرید ماشین ظرفشویی کم مصرف

اگر نمی دانید به دنبال چه چیزی باشید، خرید ماشین ظرفشویی می تواند یک کار دلهره آور باشد. در این مقاله، نکاتی را در مورد نحوه خرید ماشین ظرفشویی مناسب با توجه به بودجه و محدودیت های فضایی، مرور خواهیم کرد.

نکاتی برای خرید ماشین ظرفشویی با قدرت شویندگی عالی

وقتی در حال خرید ماشین ظرفشویی هستید، باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

ابتدا مطمئن شوید که ماشین ظرفشویی فضای کافی برای ظروف شما دارد. ظرفیت بسیاری از ماشین های ظرفشویی حداکثر شش فنجان است.

ثانیاً، ویژگی های مورد علاقه خود را در نظر بگیرید. برخی از ماشین های ظرفشویی دارای آهنرباهای داخلی هستند تا ظروف را به طور ایمن در جای خود نگه دارند، در حالی که برخی دیگر دارای قفسه های قابل تنظیم برای قرار دادن انواع ظروف هستند.

و در نهایت، بودجه خود را در نظر بگیرید. ماشین ظرفشویی های مختلفی با قیمت های مختلف در دسترس هستند، بنابراین پیدا کردن ماشین ظرفشویی متناسب با نیاز و بودجه شما بسیار مهم است.

هنگام خرید ماشین ظرفشویی به چه نکاتی توجه کنیم

هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید به چند نکته توجه کنید. ابتدا مطمئن شوید که فضای کافی برای جا دادن دستگاه دارید. دوم، در نظر بگیرید که چقدر پول می خواهید خرج کنید. سوم، به ویژگی هایی که نیاز دارید فکر کنید. چهارم، قبل از خرید حتما نظرات را بخوانید. در نهایت، حتما از فروشنده خود بپرسید که کدام ماشین ظرفشویی برای شما مناسب است.
هنگام خرید ماشین ظرفشویی، مهم است که به چه مقدار فضا نیاز دارید و چه مقدار پول می خواهید خرج کنید. برخی از ماشین‌های ظرفشویی گران‌تر از بقیه هستند اما ممکن است ویژگی‌های زیادی نداشته باشند. همچنین مهم است که به چه ویژگی هایی در ماشین ظرفشویی نیاز دارید فکر کنید. برخی از افراد ممکن است به ماشین ظرفشویی نیاز داشته باشند که بیش از یک چرخه شستشو داشته باشد. افراد دیگر ممکن است فقط به یک ماشین ظرفشویی اولیه نیاز داشته باشند که هیچ چرخه شستشو نداشته باشد. همچنین خواندن نظرات قبل از خرید ماشین ظرفشویی بسیار مهم است. این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که محصول مناسب برای نیازهای خود را دریافت می کنید. در نهایت، مهم است که از فروشنده خود بپرسید که کدام ماشین ظرفشویی برای شما بهتر است. آنها می توانند چیزی را توصیه کنند که نیازهای شما را برآورده کند و با بودجه شما مطابقت داشته باشد

نحوه تست فیلترهای آب ماشین ظرفشویی

اگر تا به حال قصد خرید ماشین ظرفشویی جدید را دارید، مهم است که ابتدا فیلترهای آب را تست کنید. ماشین ظرفشویی می تواند از انواع منابع آب از جمله آب شهری، آب چاه یا حتی آب باران استفاده کند. بنابراین مهم است که فیلترها بتوانند با هر نوع آبی که استفاده می کنند مقابله کنند.

چند روش مختلف برای تست فیلتر آب ماشین ظرفشویی وجود دارد. می توانید از کیت تست کلر یا کیت تست ید استفاده کنید. اگر از کیت تست کلر استفاده می کنید، باید 24 ساعت پس از روشن کردن ماشین ظرفشویی منتظر بمانید تا آزمایش را انجام دهید. اگر خوانش کیت تست کلر بالا باشد، ممکن است زمان تعویض فیلتر آب فرا رسیده باشد. اگر از کیت تست ید استفاده می کنید، باید 48 ساعت پس از روشن کردن ماشین ظرفشویی منتظر بمانید تا آزمایش را انجام دهید. اگر خوانش کیت تست ید بالا باشد، ممکن است زمان تعویض فیلتر آب فرا رسیده باشد.

همچنین مهم است که به برنامه فیلتراسیون ماشین ظرفشویی خود توجه داشته باشید. ماشین های ظرفشویی با افزایش سن کارآمدتر می شوند، بنابراین ممکن است ارزش بررسی و تنظیم آن را در صورت لزوم داشته باشد.

چگونه ماشین ظرفشویی را تمیز کنیم

تمیز کردن ماشین ظرفشویی می‌تواند دردسرساز باشد، اما با چند نکته ساده، می‌تواند یک نسیم باشد. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند ماشین ظرفشویی خود را تمیز کنید:

1. قبل از استفاده از ماشین ظرفشویی خود را گرم کنید. این به جلوگیری از هر گونه مشکل با ظروف کثیف و مواد غذایی خشک شده کمک می کند.

2. هنگام بارگیری ماشین ظرفشویی، ظروف کثیف و ظروف نقره را در قفسه بالایی قرار دهید. ظروف و ظروف تمیز در قفسه پایینی قرار می گیرند.

3. ابتدا ماشین ظرفشویی را بدون چیزی در آن روشن کنید تا مطمئن شوید که تمام فیلترها تمیز هستند. ظروف می توانند به مرور زمان کثیفی و ذرات غذا را جمع کنند که می تواند منجر به گرفتگی فیلترها و نتایج ضعیف در تمیز کردن شود.

4. از مواد شوینده ملایم ظرفشویی استفاده کنید. شوینده های خشن می توانند به ظروف آسیب برسانند و پوشش لیوان ها و سایر اقلام ظریف را خراب کنند.

5. سعی کنید ماشین ظرفشویی خود را بیش از حد بار نکنید – قرار دادن بیش از حد ظروف در یک زمان می تواند باعث خیس شدن آنها در طول چرخه شود که باعث ایجاد مشکل در زهکشی و کارایی می شود.

چه زمانی فیلتر ماشین ظرفشویی خود را تعویض کنید

وقتی زمان تعویض فیلتر ماشین ظرفشویی فرا می رسد، باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید اندازه فیلتر است. ماشین ظرفشویی دارای فیلترهای مختلفی است، اما رایج ترین آنها ضخامت یک اینچ یا نیم اینچ است. اگر فیلتر ضخیم‌تر از این باشد، به یک مرحله اضافی در فرآیند شستشو نیاز دارد – ماشین باید با آب پر شود و فیلتر روی آن قرار گیرد.

اگر ماشین ظرفشویی شما این ویژگی را ندارد، می‌توانید به سادگی فیلتر را در زمانی که زمان تعویض آن فرا می‌رسد، روی فاضلاب قرار دهید. قبل از خرید فیلتر جدید، حتماً برچسب روی ماشین ظرفشویی خود را بررسی کنید – برخی از مدل ها دارای فیلترهای مخصوص به خود هستند در حالی که برخی دیگر از شما نیاز به خرید فیلتر جداگانه دارند.

 

نکات مهم در انتخاب ماشین ظرفشویی

هیچ ماشین ظرفشویی کاملی وجود ندارد که همه را کاملاً خوشحال کند. اما مدلهای دوست داشتنی در بیشتر موارد زیر عالی هستند:

قفسه ها: پس از خواندن هزاران نظر مشتری و صحبت با چند فروشنده لوازم خانگی ، متوجه تعداد انگشت شماری از ویژگی های مربوط به قفسه بندی شدیم که به نظر می رسد اکثر دارندگان از آنها خوشحال هستند و اغلب مایل به پرداخت هزینه اضافی هستند. قفسه های با روکش نایلون ضروری هستند زیرا آنها در قرار دادن ظروف بهتر عمل می کنند و احتمال شکستن آنها در طول زمان کمتر از قفسه های روکش وینیل در مدل های ارزان تر است. ردیف چنگک های تاشو برای قرار دادن وسایل بزرگ یا شکل غیرمعمول مفید است. اکثر ماشین های ظرفشویی حداقل یک ردیف تاشو دارند ، در حالی که مدل های گران قیمت بیشتر دارند.

قفسه بالایی (یا وسط) با قابلیت تنظیم ارتفاع به فضایی برای وسایل بلند مانند لیوان های شراب بلند یا ظروف بزرگ آشپزی کمک می کند. این یک ویژگی مشترک است و همیشه مفید است. اما بهترین سیستم ها دارای سه تنظیم ارتفاع هستند ، به شما این امکان را می دهند که هر طرف را به طور مستقل تنظیم کنید و می توانید با یک دکمه یا فشار اهرم و حداقل تکان دادن و نزاع ، حتی اگر قفسه ها پر باشند ، به آرامی بالا و پایین ببرید.

قفسه سوم کاملاً ضروری نیست ، اما دارای تعداد زیادی ماشین ظرفشویی با قیمت مناسب است. قفسه اضافی فضا را در قفسه های پایینی آزاد می کند و همچنین به کنترل شلوغی درپوش ها و ابزارهای تصادفی کمک می کند. ابتدایی ترین طرح های قفسه سوم آنقدر کم عمق هستند که فقط ظروف را در خود جای می دهند ، اما بیشتر آنها می توانند حداقل برخی از وسایل کوچک آشپزخانه و درپوش فنجان را در خود جای دهند و برخی دیگر به اندازه کافی عمیق هستند تا کاسه های کوچک غلات یا فنجان های کوتاه را در خود جای دهند. همه آنها مفید هستند قفسه سوم گاهی اوقات می تواند اقلام بلند را در قفسه زیر جمع کند ، اما معمولاً راهی برای تنظیم وجود دارد تا همه چیز مناسب باشد. و همیشه می توانید قفسه سوم را بردارید ، اگر واقعاً مانع شود.

با بودجه بیشتر ، می توانید چند ویژگی قدم به قدم پیدا کنید که می تواند از ماشین ظرفشویی استفاده کند ، حتی اگر تفاوت عملکرد زیادی ایجاد نکند. برای مثال یاطاقان Ball های توپی ، به چرخ های بالایی کمک می کند تا از چرخ ها به طور روان و ثابت حرکت کنند. نگهدارنده های شیشه ای با روکش یا گیره می توانند به شما آرامش بدهند زیرا می دانید که شستن ظروف ظریف خود در ماشین ظرفشویی بسیار ایمن است. و اگرچه چراغهای داخلی واقعاً یک ویژگی چوب لباسی نیستند ، اما یک لمس عالی هستند – فقط در ماشین های ظرفشویی بسیار گران قیمت گنجانده شده است – که می تواند بارگیری و تخلیه قفسه ها را برای شما آسان تر کند.

در حال حاضر برای بخش قطبی شدن: روشی که انگشتان روی قفسه پایینی قرار گرفته اند. برخی از مارک ها (مانند Whirlpool و Maytag) قفسه های پایینی را با شبکه ای از نوارهای عمودی به طور مساوی ایجاد می کنند. این سبک به شما انعطاف پذیری زیادی در بارگذاری می دهد ، مخصوصاً برای چیزهای بزرگ مانند قابلمه و تابه. یک نقطه ضعف این است که این طرح به طور کلی تمایل دارد که ظروف کمتری را در خود جای دهد. اشکال دیگر این است که ، از آنجا که فاصله ها بسیار زیاد است ، برخی از ظروف می توانند بریزند یا از جای خود تکان بخورند و در نتیجه ، کاملاً تمیز نمی شوند.

مارک های دیگر (مانند بوش و میله) قفسه های خود را با مناطق جداگانه طراحی می کنند ، هر کدام برای انواع خاصی از ظروف مناسب است. قفسه ها دارای یک ردیف از طناب های باریک و کمی زاویه دار برای صفحات هستند و سپس یک ردیف دیگر با فاصله بیشتر و کج شدن بیشتر برای کاسه ها و غیره. این چیدمان ها می توانند یک تن از ظروف را در خود جای دهند ، اما گاهی اوقات قطعاتی با شکل عجیب و غریب (مانند کاسه هایی با لب های پهن) واقعاً نمی توانند در هیچ کجا قرار بگیرند. (و برای واضح بودن ، حتی مدلهایی که در قسمت پایین آنها خطوطی مستقیم وجود دارد دارای قسمتهایی در قفسه های بالایی خود هستند.)

خشک کردن: هر ماشین ظرفشویی برای خشک کردن لیوان ها و ظروف پلاستیکی با مشکل روبرو می شود ، مگر اینکه از مایع شستشو استفاده کنید. و حتی با کمک یک مسواک ، برخی از ماشین های ظرفشویی هنوز نمی توانند پلاستیک را کاملاً خشک کنند. اگر می توانید مقداری رطوبت باقی مانده را تحمل کنید یا اصلاً مواد پلاستیکی را در ماشین ظرفشویی خود نمی شویید ، لازم نیست به سیستم خشک کردن ماشین ظرفشویی خود فکر کنید – هر ماشین ظرفشویی خوب کار می کند. اما اگر غذاهای خشک استخوانی می خواهید ، باید با دقت بیشتری انتخاب کنید (هر چند گزینه های خوب زیادی وجود دارد). از آنجایی که نگرش ها در مورد این موضوع تقسیم شده است ، ما از یک نوع یا دیگری طرفداری نمی کنیم – اما سعی می کنیم به وضوح برجسته کنیم که در تمام این راهنما چه نوع عملکرد خشک کردن را می توانید از همه انتخاب های ما انتظار داشته باشید. و اگر می خواهید تفاوت ها را با جزئیات بیشتری درک کنید ، سیستم های خشک کردن را در زیر پوشش می دهیم. (شوخی نیست ، برخی از ماشین های ظرفشویی از کریستال های آتشفشانی خود گرم کننده استفاده می کنند-بسیار شفاف است.)

تمیز کردن: اکثر ماشین های ظرفشویی می توانند حجم زیادی از ظروف چرب ، نشاسته ای و به شکل کراست را به طور کامل تمیز کنند به شرطی که از شوینده مناسب و مواد شستشو استفاده کنید. همه 17 مدل مورد آزمایش ما کار خوبی را انجام دادند – در بدترین حالت ، ما قطعات کوچک و سرگردان از خاک های سخت مانند بلغور جو دوسر یا زرده تخم مرغ یا پنیر سوخته را پیدا کردیم. در همین راستا ، Consumer Reports می نویسد: “تقریباً همه ماشین های ظرفشویی که ما آزمایش کردیم به خوبی تمیز می شوند.” ما حتی چندین هزار نظر مشتری را در وب سایت Home Depot بررسی کردیم و متوجه شدیم که شکایات مربوط به نظافت نامناسب هرگز بیش از 2٪ از بررسی های مهم (چهار ستاره یا کمتر) را شامل نمی شود ، به جز یک مدل ارزان قیمت با طراحی قدیمی ( مدلی که در آزمایشات ما بسیار خوب عمل کرد).

اما ما همچنان به دنبال بهترین پاک کننده ها هستیم زیرا به شما این امکان را می دهند که از شوینده های ارزان تر یا ملایم تر ، بارگیری ظروف ترد ، یا چرخه سریع حتی با ظروفی که بسیار ناخوشایند هستند استفاده کنید. بهترین پاک کننده ها همچنین ممکن است برخی از چالش های ناشی از آب سخت (که باعث می شود مواد شوینده کمتر موثر باشند) را جبران کنند.

 

ماشین-ظرفشویی

 

سر و صدا: یک نقطه شیرین برای سکوت ماشین ظرفشویی وجود دارد که ما در همه انتخاب های خود به آن توجه داشتیم ، به طور متوسط ​​حدود 45 دسی بل ، می دهیم یا می گیریم. این ماشین های ظرفشویی عمدتا سیکل هستند (مگر اینکه در کنار آنها بایستید) اما قیمت مناسبی دارند. چنین ماشین هایی معمولاً دارای وان های فولادی ضد زنگ هستند ، که نسبت به وان های پلاستیکی که ارزان ترین ماشین های ظرفشویی از آنها استفاده می کنند ، صدای مهیج تری دارند. آنها همچنین ممکن است عایق بهبود یافته ، مسیرهای جت آب بهتر و سایر بهینه سازی های کوچک را داشته باشند که باعث کاهش قابل توجه صدا می شود.

شما می توانید پول کمی را در ماشین ظرفشویی کمی بلندتر (اما اساساً قابل تحمل) ذخیره کنید و این یک انتخاب منطقی است. فقط در 55 دسی بل یا بیشتر می شود که سر و صدا برای اکثر مردم مزاحم می شود ، به خصوص اگر یک اتاق خواب در مجاورت آشپزخانه باشد.

برخی از مدلهای واقعاً بی صدا (زیر 40 دسی بل) در دسترس هستند ، اما می توانند بسیار گران قیمت باشند و اکثر مردم تفاوت بزرگی را در مقایسه با دستگاه 45 دسی بل مشاهده نمی کنند. همچنین دلایلی وجود دارد که بر این باوریم که سازندگان ماشین های ظرفشویی با درجه استاندارد دبیبل پایین تر ، همانطور که توسط تست استاندارد نویز صنعت اندازه گیری شده است ، بازی می کنند. میزان صدا به طور متوسط ​​کل چرخه است که بین دوره های بلندتر (زمانی که ماشین ظرفشویی آب را تخلیه می کند) و دوره های آرام تر (زمانی که ظرف ها را خشک می کند) متناوب است. ساچین سود ، مدیر محصول سابق بوش ، در مصاحبه ای اظهار داشت که یکی از راه های حذف چند امتیاز از میانگین درجه دسیبل ، اجرای آزمون با چرخه طولانی تر و ترجیحاً ملایم تر است. ما این موضوع را از نزدیک مورد بررسی قرار نداده ایم ، اما این احتمال وجود دارد که ماشین های ظرفشویی گران قیمت با چرخه های اضافی به نام Eco یا ExtraQuiet یا موارد مشابه در چرخه های معمولی خود به اندازه مدل های ارزان قیمت تر باشند ، هرچند دارای رتبه بندی تبلیغات متفاوت هستند.

سرعت چرخه: چرخه های شستشوی “معمولی” ماشین های ظرفشویی معمولاً حدود دو تا دو ساعت و نیم طول می کشد ، اگرچه ما یک زن و شوهر را آزمایش کردیم که بیش از سه ساعت و نیم طول می کشد وقتی که دارای ظروف واقعا کثیف هستند. بله ، درست است که این مدت زمان بسیار طولانی تر از گذشته است و بله ، به دلیل مقررات سختگیرانه تر کارآیی است. اما تعداد زیادی از ماشین های ظرفشویی دارای چرخه ای هستند که می تواند ظرفی را ظرف یک ساعت بشویید و بیشتر خشک کند و هنوز هم می تواند در خاکهای سخت کار بزرگی انجام دهد – ما هنگام انتخاب ماشین های خود به این پاک کننده های سریع توجه ویژه ای کردیم. زمانهای استفاده از دوچرخه ماشین ظرفشویی اخیراً به دلیل کمپین “دوباره شستن ماشین های ظرفشویی” و مقررات مربوط به راندمان در وزارت نیرو در اخبار مطرح شده است.

دفع مواد غذایی: همه ماشین های ظرفشویی دارای فیلترهای ظریفی هستند که کار بسیار خوبی برای به دام انداختن و در نهایت شستن مواد غذایی انجام می دهند تا به ظروف شما باز نگردند یا در اطراف ماشین ظرفشویی جمع نشوند. برخی از ماشین های ظرفشویی دارای یک آسیاب غذا اضافی هستند که عمدتا یک ترفند بی ضرر است. ما هر دو نوع را توصیه می کنیم ، اگرچه اکثر مردم از مدلهای ساده تر ، بی صدا و فقط فیلتر خوشحال خواهند شد.

کارایی: این عامل در نحوه انتخاب ماشین های ظرفشویی مورد علاقه ما تفاوت چندانی ایجاد نمی کند زیرا هر ماشین ظرفشویی در مقایسه با شستن دست فوق العاده کارآمد است و کارآمدترین ماشین های ظرفشویی در مقایسه با مدل های کم بازده تنها چند دلار در سال آب و انرژی صرفه جویی می کنند. به همه انتخاب های ما از استانداردهای کنونی Energy Star برخوردار هستند ، به این معنی که آنها حداقل 20 efficient کارآمدتر از استانداردهای حداقل فدرال هستند ، اما باز هم ، همه ماشین های ظرفشویی یک برد برای حفاظت هستند.

برخی ملاحظات که در انتخاب ما تأثیرگذار نبود:

زیبایی شناسی: اجماع نمایندگی های نمایندگی و مارک تجاری که با آنها صحبت کردیم این است که ماشین ظرفشویی با کنترل های یکپارچه (با نام مستعار کنترل های بالا یا کنترل های مخفی) ، دسته میله ، و روکش فولادی ضد زنگ یک انتخاب آرزویی و در عین حال قابل دستیابی برای بسیاری از افراد است. به نظر می رسد عاشق این راهی مقرون به صرفه برای بالا بردن ظاهر آشپزخانه شما برای اینستاگرام ، مثلاً یا فهرست فروش است. به گفته شرلی هود ، مدیر بازاریابی لوازم خانگی در Abt ، این ظاهر حداقل 15 سال است که به نظر می رسد کمی عالی است و به نظر می رسد یک طرح مطمئن برای آینده قابل پیش بینی است.

اما اگر اهل این سبک نیستید ، هنوز انتخاب های زیادی دارید. اکثر مارک ها ده ها نوع از ماشین های اصلی یکسان با مکان های مختلف کنترل پنل ، سبک دسته و تکمیل را می فروشند. اگر می خواهید طرحی باکیفیت تر داشته باشید ، به سراغ دسته میله گرد با بافت حلقه بروید. چرا این ظاهر مرسوم ، مد روز است؟ هود گفت: “زیرا از لحاظ تاریخی همیشه چنین بوده است – و این تنها دلیل آن است.”

اتصال Wi-Fi: اکثر مارک ها حداقل چند ماشین ظرفشویی “هوشمند” دارند که می توانند به Wi-Fi و یک برنامه همراه متصل شوند. اما ما هنوز هیچ یک از این ویژگی ها را آزمایش نکرده ایم (و به نظر می رسد اکثر صاحبان آن با توجه به نظراتی که خوانده ایم از آنها استفاده نمی کنند) ، بنابراین نمی دانیم که این سیستم ها چقدر قابل اعتماد یا مفید هستند be (و امنیت یک قوطی کرم دیگر است). بنابراین اتصال بر نحوه انتخاب ماشین های ظرفشویی مورد علاقه ما تأثیر نمی گذارد ، هر چند برخی از انواع مختلف.

در اینجا بهترین ماشین های ظرفشویی در دنیا ، که توسط مصرف کنندگان در آخرین بررسی Canstar Blue رتبه بندی شده اند ، آمده است:

LG
اسنوا ( البته این در رتبه بندی امتیازی نداشته است.)
فیشر و پیکل
وستینگهاوس
دیشلکس
بوش

ال جی در بررسی ماشین ظرفشویی ما در سال 2021 ، پس از دریافت تنها نقد پنج ستاره ای که برای رضایت کلی به هر مارک تجاری داده شد ، به علاوه نمرات برتر برای عملکرد و طراحی داخلی ، رتبه اول را کسب کرد. نایب قهرمان فیشر و پیکل ، وستینگهاوس ، دیشلکس و بوش برای رضایت کلی چهار ستاره را حذف کردند

جمع بندی کلی در خرید ماشین ظرفشویی

یکی از رایج ترین مشکلات خانواده شستن ظروف بعد از یک وعده غذایی مفصل است. دست زدن به چیزی که غذا به آن دست زده است غیربهداشتی است که نظافت را سخت و طاقت فرسا می کند. در دنیای امروز ماشین ظرفشویی هایی وجود دارند که می توانند ضمن رفع خستگی ناشی از پخت و پز و جمع آوری ظروف از عهده این وظایف برآیند. اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی را دارید، توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

داشتن ماشین ظرفشویی می تواند باعث صرفه جویی در زمان، کاهش هزینه های ساخت و دور نگه داشتن ظروف از زباله با اجازه می دهد تا مهمانان بدون نیاز به تهیه ظروف خود به آنجا بیایند – در حالی که مصرف آب و مصرف انرژی را نیز کاهش می دهد.

چگونه تولید ماشین لباسشویی تغییر کرده است

در سال 1887، زنی ثروتمند به نام ژوزفین کوکرین اولین ماشین ظرفشویی را اختراع کرد که در نمایشگاه جهانی شیکاگو در سال 1893 به نمایش گذاشته شد.

نکته ای که هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید به آنها فکر کنید

به طور کلی آب ورودی از مخزن نمک دستگاه عبور کرده و با به هم زدن پمپ وارد حوضچه می شود. سپس به گردش در می آید تا جایی که با بازوهای آبپاش روی ظروف با فشار بالا اسپری می شود.

چه اجزایی در ماشین ظرفشویی قرار می گیرند؟

شکل مخزن عامل مهمی است که باید در نظر گرفته شود

قفسه ماشین ظرفشویی در اندازه های مختلف و مناسب برای انواع ظروف ساخته شده است

آبگرمکن – آب گرم کیفیت شستشو را افزایش می دهد

نحوه عملکرد سیستم ظرفشویی WasteKing

اینجاست که آب با فشار بیشتری خارج می شود و بنابراین شستشو بهتر انجام می شود. حفره های آب فشان حفره هایی هستند که فشار آب از طریق آنها بیش از حد نرمال است.

انواع ماشین ظرفشویی درون کابینتی

ماشین ظرفشویی زیر سینک یا بین کابینت فقط به فضای کمی نیاز دارد، تمیز نگه داشتن آن آسان است و به سرعت قابل نصب است. اگر می خواهید در فضا صرفه جویی کنید و به ظاهر ماشین ظرفشویی خود اهمیت نمی دهید، این مسیر را در نظر بگیرید.

این ماشین ظرفشویی برای خانواده های کم جمعیت مناسب است. علاوه بر اینکه فضای کمی را اشغال می کنند، از نظر قیمت نیز ارزان تر هستند.

بسته به میزان ظروفی که می شستید و اندازه خانواده شما، این ماشین ظرفشویی با اندازه کامل برای شما مناسب است. نسبت به ماشین ظرفشویی های قبلی به فضای بیشتری نیاز دارد، اما ظرفیت بالاتر آن ارزش آن را دارد.

نحوه انتخاب ماشین ظرفشویی برای خرید

6 تا 8 صندلی: این ماشین ظرفشویی ها ماشین های ظرفشویی رومیزی هستند که روی میز قرار می گیرند و حداقل 72 ظرف را می توانند در خود جای دهند. بهترین ماشین ظرفشویی دیجیتال می تواند تا 104 ظرف را در خود جای دهد، بنابراین نیازهای خانواده های 3 تا 4 نفره را برآورده می کند.

ماشین ظرفشویی 12 نفره قابلیت شستشوی 144 ظرف را دارد. آنها بیشتر برای خانواده های پرجمعیت یا خانواده های پرمشغله مناسب هستند.

این ماشین ظرفشویی ظرفیت شست و شوی 160 ظرف را دارد و در قسمت پایین دارای دهانه بزرگی برای قرار دادن قابلمه و تابه می باشد.

 

قابل توجه است که اکثر مارک های رتبه بندی شده امسال موفق به کسب پنج ستاره در بیش از یک منطقه شده اند. وستینگهاوس تنها تولیدکننده ای بود که از نظر ارزش نسبت به پول خود پنج ستاره کسب کرد و همچنین از نظر عملکرد و سکوت نمرات برتر را دریافت کرد ، در کنار Fisher & Paykel که از نظر طراحی و چیدمان داخلی نیز پنج ستاره دریافت کرد. بوش از نظر عملکرد و طرح داخلی نمرات کاملی کسب کرد.

با مطالعه راهنمای مارک های ماشین ظرفشویی در آخرین مقایسه خود بخوانید و ببینید آنها چه چیزی ارائه می دهند و به چه قیمتی.

چندین ماشین ظرفشویی با کیفیت و شیک برای شما آماده کردیم همین حالا بررسی کنید.

New title

ماشین ظرفشویی مایدیا مدل WQP12-7605V

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی جنرال آدمیرال مدل D-G423

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPN 1 D 390

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1503

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی مایدیا مدل WQP12-7617K

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی زیرووات مدل ZDM-3314

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی الگانس مدل EL9003 مناسب برای 12 نفر

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی کرال مدل DS-1548

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی کرال مدل DS 1417

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی کروپ DSC-1405

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی رومیزی مجیک مدل 2195B

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی رومیزی زیرووات مدل ZDCF6

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی زیرووات مدلZDPN 1S641

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی رومیزی مایدیا مدل WQP6-3602F

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی رومیزی مجیک مدل KOR-2155B

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی سری 6 بوش مدل SMS68TW02B

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی رومیزی آاگ مدل F56202S0

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی مایدیا مدل WQP12-J7635E

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6-3203 FS31

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP8-3802B مناسب برای 8 نفر

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPM2T62

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

New title

قبلی
35 مدل میل بارفیکس با طرح جدید و قیمت مناسب
بعد
34 مدل زیر انداز سفری بادوام (تا %98 تخفیف ویژه) در صد ها مدل مختلف

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید