خرید 98 دستگاه جوجه کشی با کیفیت (با ارزان ترین قیمت بازار) با بیشترین میزان خروجی جوجه

دستگاه جوجه کشی یا دستگاه جوجه کشی یک مرکز جوجه کشی تجاری است که فضا و منابعی را برای کمک به کسب و کارهای راه اندازی و رشد فراهم می کند. دستگاه جوجه کشیها می توانند به منابع مالی، شبکه سازی، راهنمایی و سایر منابع دسترسی داشته باشند. در این مقاله به راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی پرداختیم.

دستگاه جوجه کشی چیست؟

برخی از دستگاه جوجه کشیها بر شرکت های فناوری تمرکز می کنند، در حالی که برخی دیگر از مشاغل سنتی تر حمایت می کنند. برخی از دستگاه جوجه کشیها در نواحی بزرگ شهری قرار دارند، در حالی که برخی دیگر در شهرهای کوچکتر یا مناطق روستایی قرار دارند.

هنگام جستجوی یک دستگاه جوجه کشی باید چندین فاکتور را در نظر گرفت: امکانات موجود، اندازه و دامنه برنامه، مکان و هزینه.

انواع مختلفی از دستگاه جوجه کشی های موجود وجود دارد، بنابراین مهم است که قبل از انتخاب یکی از آنها تحقیق کنید.

انواع دستگاه جوجه کشی

سه نوع اصلی دستگاه جوجه کشی وجود دارد: دانشگاهی، شرکتی و دولتی/خصوصی.
دستگاه جوجه کشیهای آکادمیک معمولا توسط دانشگاه ها یا موسسات تحقیقاتی اداره می شوند. آنها فضا و منابع کم هزینه ای را به مشاغل نوپا ارائه می دهند و می توانند راهنمایی و راهنمایی ارائه دهند.
دستگاه جوجه کشیهای شرکتی فضا و منابع را از شرکت های بزرگ به مشاغل نوپا ارائه می دهند. آن‌ها ممکن است قوانین ملایم‌تری در مورد نوع کسب‌وکار راه‌اندازی داشته باشند و نسبت به دستگاه جوجه کشیهای دانشگاهی گران‌تر باشند.
دستگاه جوجه کشیهای دولتی/خصوصی ترکیبی از این دو هستند. آنها فضا و منابع را از منابع عمومی و خصوصی به مشاغل نوپا ارائه می دهند. این باعث می شود که آنها در بین شرکت های نوپا که به دنبال هر دو دنیا هستند محبوب باشند.

هنگام خرید دستگاه جوجه کشی به چه نکاتی توجه کنیم

هنگام فکر کردن به خرید دستگاه جوجه کشی، باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

 1. اندازه
  اولین چیزی که باید در نظر بگیرید اندازه دستگاه جوجه کشی است. برخی از دستگاه جوجه کشیها می توانند تا 12 تخم را در خود جای دهند، در حالی که برخی دیگر می توانند تا 24 تخم را در خود جای دهند.
 2. دما
  دومین موردی که باید در نظر گرفت، محدوده دمایی دستگاه جوجه کشی است. اکثر دستگاه جوجه کشیها دارای محدوده دمایی بین 68 تا 84 درجه فارنهایت هستند.
 3. ظرفیت
  سومین موردی که باید در نظر گرفت ظرفیت دستگاه جوجه کشی است. دستگاه های جوجه کشی دارای ظرفیت های متفاوتی هستند، از دستگاه جوجه کشیهای کوچک تک منظوره که فقط تا شش تخم را در خود جای می دهند تا دستگاه جوجه کشیهای بزرگ و چند منظوره که می توانند تا 24 تخم را در خود جای دهند.
 4. مجموعه ویژگی
  چهارمین و آخرین موردی که در هنگام خرید دستگاه جوجه کشی باید در نظر گرفت مجموعه ویژگی های آن است. برخی از دستگاه جوجه کشیها دارای ویژگی هایی مانند چرخش خودکار تخم مرغ و کنترل رطوبت هستند، در حالی که برخی دیگر اصلاً هیچ ویژگی ندارند. قبل از تصمیم گیری برای خرید، خواندن ویژگی های یک دستگاه جوجه کشی فردی مهم است.

نحوه استفاده از دستگاه جوجه کشی

هنگامی که به خرید دستگاه جوجه کشی فکر می کنید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. خرید دستگاه جوجه کشی می تواند یک سرمایه گذاری بسیار پرهزینه باشد و انتخاب درست هنگام خرید بسیار مهم است. در اینجا چند نکته برای کمک به انتخاب دستگاه جوجه کشی مناسب برای نیازهای خود آورده شده است:

1) مطمئن شوید که هدف خاصی برای دستگاه جوجه کشی خود در نظر گرفته اید. برخی از افراد از دستگاه جوجه کشی خود به عنوان ابزاری برای تولید تخم های بیشتر یا سرعت بخشیدن به فرآیند تخم گذاری استفاده می کنند. قبل از خرید مطمئن شوید که می دانید چه نوع نتایجی را می خواهید به دست آورید.

2) در مورد قابلیت های دستگاه جوجه کشی خود واقع بین باشید. انتظار نداشته باشید که دستگاه جوجه کشی شما بتواند هر کاری را که می خواهید انجام دهد. قبل از انجام هر گونه سرمایه گذاری عمده حتما با کارشناسان مشورت کنید.

3) هنگام خرید دستگاه جوجه کشی بودجه خود را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که همه دستگاه های جوجه کشی یکسان ساخته نمی شوند. ممکن است یکی را پیدا کنید که مقرون به صرفه تر از دیگری باشد، اما ممکن است ویژگی های مورد نیاز شما را نداشته باشد. این مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید تا بتوانید تصمیمی آگاهانه در مورد اینکه کدام مدل را خریداری کنید، بگیرید.

4) قبل از خرید از اطراف بپرسید. همیشه وجود دارد

قیمت دستگاه جوجه کشی

هنگامی که آماده خرید دستگاه جوجه کشی خود هستید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

 1. ابتدا اندازه دستگاه جوجه کشی مورد نظر خود را در نظر بگیرید. شما نیازی به یک مدل عجیب و غریب ندارید، اما مطمئن شوید که اندازه آن در حد بودجه شما باشد.
 2. همچنین در نظر بگیرید که چقدر از دستگاه جوجه کشی استفاده می کنید. اگر می خواهید فقط گاهی از آن استفاده کنید، یک مدل کوچکتر ممکن است برای شما کاربردی تر باشد. برعکس، اگر قصد دارید بیشتر از آن استفاده کنید، به سراغ مدل بزرگتر بروید.
 3. در نهایت، در مورد نیازهای خود در مورد کنترل دما و رطوبت فکر کنید. اگر قصد دارید مکرراً تخم مرغ کنید یا حیوانات را در دستگاه جوجه کشی نگهداری کنید، مدلی با کنترل دما و رطوبت ایده آل است. در غیر این صورت، یک مدل بدون این ویژگی ها ممکن است برای شما نیز مناسب باشد.

چگونه بهترین دستگاه جوجه کشی را پیدا کنیم

هنگامی که به دنبال یک دستگاه جوجه کشی جدید هستید، دانستن اینکه از کجا شروع کنید ممکن است دشوار باشد. انواع و مدل های بسیار متنوعی وجود دارد، و تصمیم گیری برای نیازهای شما می تواند سخت باشد. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا دستگاه جوجه کشی مناسب خود را پیدا کنید:

 1. به این فکر کنید که برای چه چیزی به دستگاه جوجه کشی نیاز دارید. آیا به دنبال یک دستگاه جوجه کشی همه منظوره هستید یا به چیز خاصی نیاز دارید؟ برای مثال، اگر می‌خواهید جوجه‌ها را جوجه‌آوری کنید، به یک دستگاه جوجه‌کشی پرندگان نیاز دارید. اگر در حال پرورش طیور هستید، به یک دستگاه جوجه کشی نیاز دارید.
 2. بودجه خود را در نظر بگیرید. قیمت دستگاه های جوجه کشی از بسیار مقرون به صرفه تا بسیار گران قیمت است. اگر پول کم است، نگران نباشید – گزینه‌های زیادی وجود دارد که با طیف وسیعی از بودجه‌ها مطابقت دارند.
 3. به صورت آنلاین نگاه کنید. منابع آنلاین زیادی وجود دارد که می تواند به شما در جستجوی دستگاه جوجه کشی عالی کمک کند. گوگل یک نقطه شروع عالی است، مانند آمازون یا سایر خرده فروشان آنلاین.
 4. از اطراف بپرسید. اگر آنچه را که به دنبال آن هستید در اینترنت پیدا نکردید، از دوستان یا اعضای خانواده خود بپرسید که آیا گزینه های خوبی را می شناسند. آنها ممکن است تجربه با خاصی داشته باشند

نتیجه گیری برای خرید دستگاه جوجه کشی

اگر به دنبال یک دستگاه جوجه کشی با کیفیت هستید، باید چند نکته را در نظر داشته باشید. ابتدا مطمئن شوید که یکی را پیدا کرده اید که اندازه آن متناسب با نیاز شما باشد. دوم، حتماً در مورد مدل های مختلف موجود تحقیق کنید تا بتوانید بهترین مدل را متناسب با بودجه خود بیابید. و در نهایت، مطمئن شوید که یک برنامه نگهداری خوب از دستگاه جوجه کشی داشته باشید تا عملکرد دستگاه جوجه کشی خود را در بهترین حالت خود حفظ کنید.

 

New title

New title

قبلی
خرید 98 ست پیک نیک کامل برای انواع کمپینگ ها و سفر های کوتاه با قیمت فوق العاده
بعد
خرید حلقه تقویت کننده مچ دست (در شکل های مختلف نرم و سفت) با بهترین قیمت در بازار

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید