خرید-رژ-گونه

43 مدل انواع رژگونه جدید و براق از بهترین برند ها (قیمت مناسب)

لوازم آرایش مورد علاقه خانم ها به چند چیز خاص محدود می شود که انواع رژگونه جدید و براق هم در زمره آن ها قرار گرفته و با رنج قیمت های مختلفی به فروش می رسد. اگر بخواهیم مو شکافانه بررسی کنیم، باید بگوییم در یک آرایش کامل، تمیز و زیبا، رژگونه جزء جدایی ناپذیر است و حتماً باید به درستی انتخاب شود.

مانند رنگ رژلب، سایه چشم و هر لوازم آرایش دیگری، رژگونه هم از رنگ های متنوعی و حالت های گوناگونی برخوردار است که در قسمت های بعدی، مفصلاً راجع به آن ها صحبت خواهیم کرد و اطلاعات دقیقی درباره نحوه خرید آن از بهترین برندها ارائه خواهیم داد.

اگر شما هم زیاد از رژگونه در آرایش خود استفاده می کنید و یکی از انواع لوازم آرایش مورد علاقه شما است، بد نیست در ادامه مطلب همراه ما باشید تا بتوانید با آگاهی کامل آن را خریداری کرده و درست استفاده کنید تا آرایش حرفه ای تری داشته باشید.

 

انواع رژگونه از لحاظ حالت

رژگونه ها از لحاظ حالت، به سه دسته تقسیم بندی می شوند:

 1. رژگونه های پودری
 2. رژ گونه کرمی
 3. رژگونه های مایع و ژله ای

رژگونه های پودری، یکی از رایج ترین انواع رژگونه در بازار است که در میان خانم ها طرفداران بسیاری دارد. نحوه مصرف از این رژگونه نسبتاً آسان است. تجهیزاتی که برای استفاده از این رژگونه نیاز خواهد بود، یک برس با سر پهن و بزرگ یا قلموی زاویه دار می باشد.

دومین نوع رژگونه موجود در بازار، رژگونه های کرمی است که حالتی مانند کرم پودر دارند. این رژگونه ها به خاطر داشتن مقدار زیادی مرطوب کننده، روی پوست ترک نمی خورند و باعث چروک شدن آن نمی شوند. برای این که بتوانید از این رژگونه به درستی استفاده کنید، باید قلموهایی با سر صاف را انتخاب کرده و همچنین با حالت ضربه ای آن را در همان نقطه پخش کنید.

در میان انواع رژگونه جدید موجود در بازار، رژگونه های مایع و ژله ای بسیار خودنمایی می کنند. اگر بخواهیم بهترین رژگونه را از لحاظ داشتن آرایش حرفه ای معرفی کنیم، باید از رژگونه های مایع و ژله ای نام ببریم. این رژگونه ها از یک طرف رنگ پوست را می پوشانند و از طرف دیگر رنگ دلخواه شما را به پوست می دهند. اگر می خواهید این رژگونه بیشتر و بهتر در آرایش شما جلوه کند، بهتر است فید کردن آن را با دست یا قلموی مخصوص آرایش انجام دهید.

 

خرید اینترنتی رژ گونه

 

رژگونه براق یا مات؟

یکی دیگر از دسته بندی هایی که برای انواع رژگونه جدید انجام می شود، عبارت است از:

 1. رژگونه براق و شاینی
 2. رژگونه مات

این که رژگونه براق را انتخاب کنید یا رژگونه مات، به سلیقه و نوع آرایشی که قرار است انجام دهید، دارد. اصولاً بهترین گزینه برای آرایش های نود، رژگونه های مات و برای آرایش های شاینی و اصطلاحاً خیس، رژگونه های براق را انتخاب می کنند.

اگر به رنگ خاصی از رژگونه علاقه دارید و می خواهید متناسب با رنگ پوست، رنگ رژگونه را انتخاب کنید، بد نیست بدانید که هم رژگونه های براق و هم رژگونه های مات، محدودیت رنگ ندارند و شما می توانید انواع و اقسام رنگ های جذاب در کالیته رنگ آن ها پیدا کنید.

 

تاثیر رنگ پوست در انتخاب رژگونه

شاید خیلی از خانم ها به آرایش کردن اصولی اعتقادی نداشته باشند که این اصلاً کار درستی نیست. چون اگر آرایش می کنید، باید تمامی نکات و قواعد این کار را در نظر بگیرید تا آرایشی تمیز و زیبا داشته باشید و زیبایی چهره خود را چند صد برابر کنید.

یکی از چیزهایی که در انتخاب انواع رژگونه براق و مات، رژلب، سایه چشم و غیره باید مد نظر قرار گیرد، رنگ پوست است. یعنی در قواعد آرایش حرفه ای، توصیه شده است تا با توجه به رنگ پوست، رژگونه را انتخاب کنید. در زیر، مختصری راجع به این موضوع بیان خواهیم کرد:

 • اگر پوست تیره ای دارید یا اصطلاحاً سبزه هستید، باید از رژگونه با رنگ های گرم و پررنگ استفاده کنید. رنگ های پیشنهادی به شما آجری، پرتقالی، قرمز و رنگ هایی از این قبیل می باشد.
 • اگر پوست روشنی دارید و رنگ پوست شما سرد است، بهتر است از رنگ های گرمی استفاده کنید که به پوست شما روح ببخشد. رنگ هایی از قبیل هلویی، مرجانی و غیره می تواند رنگ انتخابی خوبی برای رژگونه شما باشد.
 • اگر پوست گندمی دارید، باید رنگ های نسبتاً روشن را انتخاب کنید. چون رنگ های تیره باعث می شود تا پوست شما خسته نشان داده شود. بهترین پیشنهادهای رنگی عبارت است از بنفش، صورتی تیره و رنگ هایی از این قبیل.

 

نحوه صحیح استفاده از رژگونه

رژگونه مصرف کردن باید وابسته به فرم صورت شکل گیرد. در زیر، فرم صورت های مختلف و نحوه صحیح استفاده از رژگونه را بیان خواهیم کرد:

 • اگر صورت بیضی شکلی دارید، بسیار خوش شانس هستید. تنها کافی است لبخند بزنید و جای صحیح رژگونه زدن را پیدا کنید.
 • اگر صورت مربعی شکلی دارید، بهتر است رژگونه مورد نظر را در قیمت زیر استخوان گونه بزنید. این کار باعث می شود تا کمی از زاویه صورت شما کاسته شود.
 • اگر صورت قلبی شکلی دارید، باید انواع رژگونه براق و مات را از گوشه بیرونی استخوان گونه شروع کنید و آن را در زیر گوشه بیرونی چشم خاتمه دهید. این کار باعث می شود تیزی چانه شما گرفته شده و صورت فرم بیضی به خود بگیرد.
 • اگر صورت گردی دارید، باید با رژگونه زدن کمی صورت را کشیده تر نشان دهید. برای این کار باید در دو مرحله رژگونه بزنید. یکی روی استخوان بالایی گونه به سمت گوش و دیگری پایین استخوان گونه به سمت لب. انتخاب کردن رنگ های تیره در این فرم صورت، آرایش شما را زیباتر خواهد کرد.
 • اگر صورت مثلثی دارید، باید برای رژگونه زدن تمرکز خود را بر روی دو قسمت بیرونی استخوان گونه بگذارید. این کار کمک می کند تا تناسب بین عرض پیشانی و چانه برقرار شود و صورت فرم استانداردی بگیرد.
 • اگر صورت کشیده ای دارید، باید با رژگونه زدن کمی از کشیدگی آن بکاهید. برای این کار بهتر است روی استخوان گونه تا قسمت بیرونی زیر چشم، رژگونه دلخواه خود را روی آنجا بزنید.

 

قیمت رژگونه در بازار

کیفیت و برند دو عاملی هستند که قیمت رژگونه در بازار را تعیین می کنند. برندهای مطرح تولید کننده لوازم آرایشی، رژگونه های باکیفیتی را به بازار عرضه می کنند. قیمت رژگونه این برندها بسیار بالا است و اگر محدودیت بودجه ندارید، می توانید این رژگونه ها را انتخاب کنید. زیرا از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند.

اما بد نیست بدانید رژگونه برندهای ایرانی هم این روزها از کیفیت خوب و قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و برای کسانی که به دنبال یک انواع رژگونه براق و مات جدید باکیفیت و قیمت مناسب می گردند، گزینه پیشنهادی مناسبی خواهند بود.

گرفتن استعلام قیمت رژگونه از سایت های فروش لوازم آرایشی شما را در امر خرید کمک می کند.

 

راهنمای خرید انواع رژگونه براق و مات

برای خرید انواع رژگونه براق و مات، نکاتی باید مد نظر قرار گیرد. در نظر نگرفتن این نکات باعث می شود تا شما هزینه ای بابت خرید بپردازید و رژگونه مورد نظر بی استفاده بماند. در زیر، نکات را در قالب راهنمای خرید بیان کرده ایم:

حتماً با در نظر گرفتن رنگ پوست خود، رژگونه را خریداری کنید.

 1. تاریخ تولید و انقضای رژگونه را مد نظر قرار دهید.
 2. رژگونه ها را متناسب با نوع پوست خود انتخاب کنید. مثلاً رژگونه های کرمی اصلاً گزینه مناسبی برای پوست های چرب و دارای منافذ باز نیستند.
 3. از خریدن رژگونه های فیک که قیمت ارزانی دارند جداً خودداری فرمایید.
 4. انواع رژگونه براق و ماتی را خریداری کنید که دارای تاییدیه وزارت بهداشت باشد.

تنوع مدل، رنگ و برند رژگونه زیاد است و ما در زیر سعی کردیم متنوع ترین ها را به شما پیشنهاد کنیم.

 

خب حالا وقتش رسیده به سراغ خرید کرم مرطوب کننده درجه یک هم برید در این مطلب بهترین هاشو معرفی کردیم و جدیدترین سایه چشم های بازار رو اینجا ببینید و برای خرید کرم پودر هم این مقاله جنجالی رو بخونید.

 

New title

رژ گونه ایو سن لوران مدل VOLUPTE شماره 06

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

رژگونه استودیو میکاپ مدل Creme Blush شماره 01

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

رژ گونه ایدوون مینرالز شماره 021

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

رژگونه استودیو میکاپ مدل Creme Blush شماره 02

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

رژ گونه اور بیوتی شماره 01

مشخصات فنی

مشخصات کلی

 • آینه
  ندارد
 • پایه رنگ
  سفید
 • شماره رنگ
  01
 • وزن
  10 گرم
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

رژ گونه پوپا مدل BAKED ALL OVER شماره 04

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

رژ گونه ایدوون مینرالز شماره 022

جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

New title

قبلی
34 مدل انواع کرم مرطوب کننده خوش عطر با قیمت خرید مناسب
بعد
45 مدل جدیدترین کالای خواب عروس با رنگبندی متنوع + خرید اینترنتی

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید