راهنمای-خرید-ماشین-حساب-مهندسی

راهنمای خرید 98 ماشین حساب مهندسی (کاسیو و..) با گارانتی + قیمت

اگر در بازار یک ماشین حساب مهندسی هستید، احتمالاً قبلاً متوجه شده اید که گزینه های مختلف زیادی وجود دارد. با بسیاری از ویژگی ها و عملکردهای مختلف، تشخیص اینکه کدام یک برای شما مناسب است می تواند دشوار باشد. به همین دلیل ما این راهنمای خرید جامع را گردآوری کرده ایم. ما به شما کمک می کنیم انواع مختلف ماشین حساب های مهندسی موجود را درک کنید و به دنبال چه ویژگی هایی باشید. در پایان، می توانید با اطمینان بهترین ماشین حساب را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

انواع ماشین حساب های مهندسی

انواع مختلفی از ماشین حساب های مهندسی در بازار وجود دارد. برخی برای کارهای خاص طراحی شده اند در حالی که برخی دیگر اهداف عمومی تر هستند. در اینجا خلاصه ای از برخی از محبوب ترین انواع ماشین حساب های مهندسی آورده شده است:

ماشین حساب های هدف عمومی: این ماشین حساب ها می توانند برای کارهای مختلفی از جمله حل مسائل ریاضی و انجام تبدیل بین واحدهای اندازه گیری مختلف استفاده شوند.

ماشین‌حساب‌های علمی: این ماشین‌حساب‌ها برای محاسبات پیچیده‌تر ریاضی طراحی شده‌اند، مانند محاسباتی که اغلب در مهندسی و فیزیک استفاده می‌شوند. آنها معمولاً عملکردهای بیشتری نسبت به ماشین حساب های عمومی دارند.

ماشین حساب های نموداری: از این ماشین حساب ها برای ایجاد نمودارها و نمایش های بصری داده ها استفاده می شود. آنها اغلب در مهندسی و سایر رشته های علمی استفاده می شوند.

ماشین حساب های قابل برنامه ریزی: این ماشین حساب ها را می توان برای انجام کارهای مختلف برنامه ریزی کرد و آنها را بسیار متنوع می کند. آنها اغلب توسط مهندسان و سایر متخصصان که نیاز به انجام محاسبات پیچیده به طور منظم دارند استفاده می شوند.

چگونه بهترین ماشین حساب مهندسی را برای خود انتخاب کنیم

انتخاب بهترین ماشین حساب مهندسی می تواند یک کار دلهره آور باشد. برندها و مدل های بسیار متنوعی در بازار وجود دارد، چگونه می توانید از خرید خود محافظت کنید و مطمئن شوید که بهترین محصول را برای نیازهای خود دریافت می کنید؟

در اینجا چند فاکتور برای خرید ماشین حساب مهندسی وجود دارد:

-نیازهای خاص شما: بیشتر اوقات چه نوع محاسباتی را انجام خواهید داد؟ آیا به یک ماشین حساب نموداری یا یک ماشین حساب با توابع علمی نیاز دارید؟

صفحه نمایش: خواندن و استفاده از ماشین حساب چقدر آسان است؟ آیا صفحه نمایش با نور پس زمینه برای مشاهده آسان در همه شرایط نوری دارد؟

-دوام: ماشین حساب چقدر خوش ساخت است؟ آیا برای مقاومت در برابر سقوط و ضربه طراحی شده است یا ظریف است و به راحتی شکسته می شود؟

عمر باتری: باتری ها قبل از نیاز به تعویض چقدر دوام می آورند؟ قابل شارژ هستن؟

با در نظر گرفتن نیازهای فردی خود و انجام برخی تحقیقات در مورد مدل های مختلف موجود، می توانید از خرید خود محافظت کنید و مطمئن شوید که بهترین ماشین حساب مهندسی را برای خود دریافت می کنید.

5 ماشین حساب مهندسی برتر در بازار

ماشین حساب های مهندسی زیادی در بازار وجود دارد، اما همه آنها برابر نیستند. برخی بهتر از دیگران هستند و برخی دیگر صرفاً آشغال هستند. به همین دلیل مهم است که قبل از خرید ماشین حساب مهندسی تحقیق کنید.

برای کمک به شما، لیستی از پنج ماشین حساب مهندسی برتر موجود در بازار را گردآوری کرده ایم. ما همچنین راهنمای خریدار را با همه چیزهایی که در مورد ماشین حساب های مهندسی باید بدانید، قرار داده ایم.

1. ماشین حساب مهندسی تیتانیوم TI-89 یکی از بهترین ماشین حساب های مهندسی موجود در بازار است. این مملو از ویژگی ها است و بسیار کاربرپسند است.

2. ماشین حساب مهندسی/علمی کاسیو FX-115ES Plus یکی دیگر از گزینه های عالی است. مقرون به صرفه است و دارای ویژگی های زیادی است که برای مهندسان مفید خواهد بود.

3. ماشین حساب علمی HP 35s یک انتخاب عالی برای کسانی است که خواهان یک ماشین حساب علمی با امکانات زیاد هستند.

4. ماشین حساب علمی TI-30XIIS انتخاب خوبی برای دانش آموزان یا افرادی است که به یک ماشین حساب علمی پایه نیاز دارند.

5. ماشین حساب مهندسی/علمی شارپ EL-531WBBK یک گزینه بودجه خوب برای کسانی است که

پیشنهادات برای خرید ماشین حساب مهندسی

اگر به دنبال یک ماشین حساب مهندسی هستید، امیدواریم این راهنمای خرید به شما کمک کرده باشد که گزینه های خود را محدود کرده و ماشین حساب مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید. مهم نیست که چه نوع مهندس هستید یا به چه ویژگی های خاصی نیاز دارید، ما مطمئن هستیم که یکی از ماشین حساب های موجود در لیست ما برای شما مناسب خواهد بود. آیا یک ماشین حساب مهندسی مورد علاقه دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

با افزایش تعداد دانشجویان و متخصصان در بخش مهندسی و فناوری اطلاعات ، نیاز به ماشین حساب علمی در حال افزایش است.بهترین ماشین حساب های علمی برای دانشجویان مهندسی چیزی جز ماشین حساب های الکترونیکی نیستند که معمولاً دستی هستند و برای حل مسائل پیچیده علوم و ریاضیات استفاده می شوند در این مطلب ما راهنمایی برای خرید ماشین حساب های مهندسی طراحی کردیم که شما میتوانید ببینید اگر دانشجو هستید و یا اگر مهندس هستید بهترین گزینه برای شما چیست.

اگر چیزی در جهان وجود دارد که مشخص است آسمان آبی است و چمن سبز … آیا مهندسان هر روز از ماشین حساب استفاده می کنند. خوب ، شاید نه ، اما آنها هنوز هم نیاز دارند که یک ماشین حساب خوب و قابل اعتماد در دست داشته باشند. انتخاب ماشین حساب شما باید بستگی به این داشته باشد که کار شما را راحت تر ، گردش کار شما را سریعتر انجام می دهد و نه اینکه میز شما را زیباتر کند یا نه! به همین دلیل است که ما لیستی از بهترین ماشین حساب ها را برای مهندسین گردآوری کرده ایم که می توانید در حال حاضر خریداری کنید.

این لیست شامل ماشین حساب هایی است که می توانید هر روز از آنها استفاده کنید و همچنین برای استفاده در امتحانات FE (مبانی مهندسی) و PE (اصول و تمرین مهندسی) مناسب خواهد بود. این بدان معناست که شما از NCEES (شورای ملی آزمونگران مهندسین و نقشه برداری) برای ماشین حساب که استفاده می کنید محروم نخواهید شد ، که همیشه مثبت است!

در زیر بهترین ماشین حساب ها را برای مهندسان برای هر مرحله از مهندسی بررسی می کنیم. این گزینه ها عمدتا شامل ماشین حساب های الکترونیکی دستی هستند که می توانند برای حل مسائل پیچیده تر ریاضی و علوم نیز استفاده شوند. اجازه دهید شروع کنیم!

 

اکثریت دانش آموزان ریاضی را دشوار می دانند ، اینطور نیست؟ این به دلیل پیچیدگی ریاضیات ، محاسبه فوق العاده پیشرفته در بخش مهندسی است.

در زمینه مهندسی ، همه چیز با محاسبه اجرا می شود. حل این مشکلات پیچیده برای یک انسان فوراً امکان پذیر نیست. بنابراین ، یک ماشین حساب علمی یا مهندسی یک قطعه تجهیزات اجباری برای هر دانشجوی مهندسی و حرفه ای است. همچنین برای دانش آموزان مدرسه و کالج ، یک ماشین حساب علمی برای کلاس های ریاضی و علوم آنها ضروری است.

بنابراین ، پیدا کردن بهترین ماشین حساب مهندسی با توجه به اولویت شما ضروری است.

در این مقاله ، ما برخی از ماشین حساب های مهندسی عالی را پوشش خواهیم داد. امیدواریم این به شما کمک کند تا ویژگیها ، مزایا و معایب خاص را با جزئیات بشناسید و بهترین را برای خود انتخاب کنید.

 

ماشین-حساب-مهندسی

مقایسه ماشین حساب علمی با اپلیکیشن ماشین حساب

تلفن های هوشمند به اندازه ماشین حساب دارای قدرت محاسباتی هستند. در حقیقت ، ماشین حساب های جیبی با تلفن های هوشمند جایگزین شده اند. اما آیا ماشین حساب های مهندسی بهتر از برنامه های تلفن های هوشمند هستند؟ اگر به دنبال ضربه زدن به اعداد روی صفحه کلید واقعی نیستید و ترجیح می دهید به صفحه لمسی بروید ، ماشین حساب تلفن هوشمند انتخاب ایده آل شما است.

اما حقیقت این است ؛ ماشین حساب های علمی پیچیده هستند. برنامه های تلفن های هوشمند برای مهندسی هرگز 100٪ با ماشین حساب های مهندسی واقعی برابر نیستند. این بدان معناست که شما هرگز نمی توانید عملکرد کامل ماشین حساب مهندسی را با یک برنامه تلفن هوشمند داشته باشید.
آیا بین ماشین حساب های علمی مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی برق ، مهندسی بیوشیمیایی و شیمیایی تفاوتی وجود دارد؟

دو سال اول دانشجوی مهندسی واحدهای استاندارد زیادی در بین همه گرایش ها خواهد داشت. این شامل دوره هایی مانند حساب I ، II و III ، فیزیک I و II و شیمی عمومی است. این بدان معناست که شما باید از یک ماشین حساب علمی برای حل مشکلات این دوره ها استفاده کنید.

ماشین حساب علمی در مقابل ماشین حساب معمولی

ماشین حساب های معمولی عملکردهای اصلی ضرب ، جمع ، تفریق ، تقسیم را با چند جمع برای حل ریاضی سطح پایه انجام می دهند.

اما ماشین حساب های علمی فراتر از این مشخصات هستند و به حل مثلثات ، نماها ، لگاریتم ها و اعداد مختلط کمک می کنند. با این حال ، آنها نمی توانند توابع را با استفاده از نمودارهایی مانند ماشین حساب نمودارها حل کنند.

ماشین حساب علمی در مقابل ماشین حساب CGPA آنلاین برای مهندسی

ماشین حساب آنلاین CGPA برای محاسبه CGPA فقط نیاز به درج نمرات و ساعات اعتباری دارد و به طور خودکار همانطور که هنگام محاسبه معدل معادل نتایج را دریافت می کنید. از سوی دیگر ، یک ماشین حساب علمی مستلزم این است که قبل از رسیدن به نقاط CGPA محاسبات مرحله به مرحله را انجام دهید.

نحوه انتخاب ماشین حساب مهندسی

یافتن ماشین حساب مهندسی کار آسانی نیست. اول ، شما باید بدانید که کدام عملکردهای ضروری هستند که باید به آنها نیاز داشته باشید. ماشین حساب های مهندسی عمدتا علمی هستند زیرا برنامه درسی گسترده ای از دروس مهندسی را پوشش می دهند.

در اینجا برخی از عوامل کلیدی برای انتخاب بهترین ماشین حساب علمی برای مهندسی آورده شده است

هدف استفاده از ماشین حساب

اگر معلم هستید و ماشین حساب می خواهید که راه حل را گام به گام به شما نشان دهد ، می توانید به سراغ ماشین حساب علمی بروید. یک ماشین حساب گرافیکی می تواند نتیجه صحیح را نشان دهد ، اما شما باید آن را مرحله به مرحله توضیح دهید.

توابع و قابلیت ها

دانش آموزان مهندسی ، ریاضی ، فیزیک برای محاسبات مختلف به توابع عددی نیاز دارند. از پایین ترین تا بالاترین نوع ، ماشین حساب ها می توانند 100 تا 500 تابع را انجام دهند. بنابراین ، توصیه می کنیم ماشین حساب بخرید که تمام نیازهای شما را برای پردازش سریعتر برآورده کند.

نمایش دادن

صفحه نمایش یکی از عوامل مهم در انتخاب یک ماشین حساب خوب است. تمام ورودی ها و نتایج شما را تجسم می کند. اگر متوجه شدید که صفحه نمایش تقاضای شما را برآورده نمی کند ، به دنبال آن نباشید.

انواع مختلفی از نمایشگرها را خواهید یافت.

ابتدا مطمئن شوید که صفحه نمایش ماشین حساب شما به اندازه کافی بزرگ و دارای وضوح خوب است. برخی از ماشین حساب ها دارای صفحه نمایش با نور پس زمینه هستند که در شرایط کم نور و تاریک مفید است. اگر می خواهید یک قدم جلوتر بروید ، به دنبال نمایش رنگی بروید. ترجیحات خود را بدانید و آن را بخرید.

قیمت

نسبت قیمت به عملکرد یکی دیگر از عوامل مهم است. شما نمی خواهید پول خود را برای ماشین حساب گران قیمت اما بی ارزش هزینه کنید. برای استفاده بهینه از پول خود ، باید نگران این باشید که ماشین حساب ها در محدوده قیمتی خاصی چه چیزی را ارائه می دهند.

دستگاه های بودجه حدود 100-150 عملکرد را انجام می دهند. اما ، یک ماشین حساب پیشرفته پیشرفته می تواند بیش از 500 عملکرد مختلف را انجام دهد. اگر شما یک کاربر معتدل هستید ، پس نمی خواهید پولی را برای ماشین حساب گران قیمت بی معنی خرج کنید.

ذخیره سازی

اگرچه ذخیره سازی برای کاربران اولیه یا متوسط ​​چندان مهم نیست ، اما اگر دانشجوی مهندسی هستید ، یک مدل فضای ذخیره سازی بزرگ بخرید. RAM و ROM بیشتر تجربه کاری شما را بهتر می کند.

 

نتیجه گیری راهنمای خرید ماشین حساب

یک ماشین حساب علمی همه تفاوت را برای مهندسان ایجاد می کند. از سهولت درک مطلب گرفته تا آوردن دقت در ریاضی ، این ماشین حساب ها برای ماندن در اینجا هستند. در لیست امروز ، ما به پنج ماشین حساب برتر برای مهندسی محدود شده ایم به این امید که اطلاعات مفیدی را برای انتخاب ماشین حساب مهندسی ایده آل خود پیدا کنید.

New title

ماشین حساب کاسیو مدل HL-122L

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  20x90x160 میلی متر
 • وزن
  180 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  تک‌رتگ
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  12
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  باطری-نوری
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب فانی مدل FC-450

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  10x70x110 میلی متر
 • وزن
  50 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  ال ای دی
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  8
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  باطری-نوری
 • خاموش شدن خودکار
  بله
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب کاسیو مدل GX-16B

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  35x159x208 میلی متر
 • وزن
  253 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  تک‌رتگ
 • تعداد رنگ نمایشگر
  1
 • تعداد کاراکتر
  16
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  باتری LR44 و پنل خورشیدی
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب شارپ مدل EL-128C-WH

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  20x90x150 میلی متر
 • وزن
  95 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  تک‌رتگ
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  12
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  باطری-نوری
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب کاسی مدل 150TC

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  210x170x50 میلی متر
 • وزن
  253 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  دیجیتال
 • تعداد رنگ نمایشگر
  1
 • تعداد کاراکتر
  14
 • قابلیت پاک کردن آخرین ورودی
  بله
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  نور و باتری
 • خاموش شدن خودکار
  بله
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب سیتی زن مدل FC

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  20x90x130 میلی متر
 • وزن
  110 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  تک‌رتگ
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  12
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  باطری-نوری
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب کاسیو مدل FX-CG20

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  178x88x18 میلی متر
 • وزن
  230 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  رنگی - ماتریس نقطه‌ای با نور پس‌زمینه
 • تعداد رنگ نمایشگر
  65.000 رنگ
 • تعداد کاراکتر
  8 × 21
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  بله
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  باتری نیم‌قلمی Ni-MH
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب سیتی زن مدل CT-500JS

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  20x120x130 میلی متر
 • وزن
  130 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  تک‌رتگ
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  12
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  باطری-نوری
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب شارپ مدل EL-122N-BK

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  16x90x150 میلی متر
 • وزن
  100 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  تک‌رتگ
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  12
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  باطری-نوری
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب کاسیو مدل fx-9860G ll

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  250x160x25 میلی متر
 • وزن
  640 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  LCD با نور پس زمینه
 • رزولوشن نمایشگر
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  21 × 8
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  بله
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  بله
 • منبع تغذیه
  4 باتری AAA
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب کادیو مدل KD-350MS

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  150x80x20 میلی متر
 • وزن
  120 گرم
 • کیس محافظ
  بله

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  دیجیتال
 • تعداد رنگ نمایشگر
  1
 • تعداد کاراکتر
  11
 • قابلیت پاک کردن آخرین ورودی
  بله
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  بله
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  بله
 • منبع تغذیه
  نور و باتری
 • خاموش شدن خودکار
  بله
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب اینفینیتی مدل 991ES Plus

مشخصات کالاINFINITY IN-991ES PLUS Calculator

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  165x84x17 میلی متر
 • وزن
  125 گرم
 • کیس محافظ
  بله

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  Full DOT Matrix Display
 • تعداد رنگ نمایشگر
  1
 • تعداد کاراکتر
  نمایشگر با تعداد 10+2 کاراکتر
 • قابلیت پاک کردن آخرین ورودی
  بله
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  بله
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  بله
 • منبع تغذیه
  نور و باتری
 • خاموش شدن خودکار
  بله
 • دیگر ویژگی ها
  قابلیت محاسبه دیفرانسیل انتگرال
 • قابلیت محاسبه بردار
 • قابلیت محاسبه اعداد مختلط
 • قابلیت محاسبه اعداد در مبنای مختلف
 • قابلیت محاسبه معادلات
 • قابلیت Solve
 • امکان تنظیم میزان روشنایی صفحه
 • دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب دلی مدل 1256

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  184x106x14 میلی متر
 • وزن
  140 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  DOT Matrix Display
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تکرنگ
 • تعداد کاراکتر
  12
 • قابلیت پاک کردن آخرین ورودی
  بله
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  نور و باتری
 • خاموش شدن خودکار
  بله
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب شارپ مدل EL-782C

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  20x017x100 میلی متر
 • وزن
  150 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  تک‌رتگ
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  12
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  باطری-نوری
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب کاسیو مدل FX-350ESPLUS

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  67x48x82 میلی متر
 • وزن
  140 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  LCD با نور پس زمینه
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  نمایشگر با قابلیت نمایش تا 10+2 کاراکتر
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  بله
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  بله
 • منبع تغذیه
  باتری
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب کاسیو مدل JS-20LA

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  20x90x160 میلی متر
 • وزن
  190 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  تک‌رتگ
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  12
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  باطری-نوری
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب شارپ مدل EL-421M

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  20x100x160 میلی متر
 • وزن
  180 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  LCD با نور پس زمینه
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  14
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  نور و باتری
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب کاسیو مدل DS-3V-W

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  100x150x190 میلی متر
 • وزن
  420 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  LCD با نور پس زمینه
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  14
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  نور و باتری
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

ماشین حساب کاسیو مدل DR240-TM

مشخصات کالا

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  382x214x109 میلی متر
 • وزن
  500 گرم

مشخصات فنی

 • نوع نمایشگر
  ساده
 • تعداد رنگ نمایشگر
  تک رنگ
 • تعداد کاراکتر
  14
 • قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی
  خیر
 • قابلیت انجام محاسبات آماری
  خیر
 • منبع تغذیه
  باتری
جهت استعلام قیمت و موجودی رو لینک زیر کلیک نمایید

New title

قبلی
راهنمای خرید بهترین شارژر بی سیم (وایرلس) برای اندروید و آیفون
بعد
راهنمای خرید هدفون مخصوص بازی با سیم و بی سیم (برای گیمر ها) با بهترین قیمت

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید