خرید-سوسک-کش

معرفی انواع سوسک کش فوق العاده موثر و بی خطر

فصل گرما که بیاید سوسک و حشره زیاد میشود سوسک به دلیل اینکه به دنبال غذا میگردد و حشره هم که خب وصلش تابستان است و معمولا اللخصوص در محیط های مرطوب چون شمال ایران حشرات به وفور یافت میشود و مناطقی که کوهستانی باشد به نسبت مناطق مرطوب حشره کمتر است.

روش های از بین بردن سریع سوسک

سوسک ها سرشار از خاصیت هستند و بسیاری از میکروب ها را با وجودشان از بین میبرند ، یادتان باشد هیچ مخلوقی در این دنیا بی حکمت نیست. سوسک ها بخشی از محیط زیست ما هستند و ما باید تا جایی که برای ما آزاری ندارند به آنها آزاری نرسانیم.

انسان ها با تشکیل زندگی شهری و گسترده تر شدن آن حیوانات را از اطراف خود دور کردند در واقع حیوانات از انسان ها فرار میکنند و به دور دست میروند برای همین در کوچه و خیابان هیچوقت ندیدید یک خرس نصف شب دیده شود و یا اگر تابحال دیده شده انگشت شمار بوده است.

تمام این توضیحات هدفش این بوده است که تا جایی که میتوانیم از ازبین بردن حیوانات جلوگیری کنیم و یکی از این شرایط غیرقابل تحمل وجود سوسک در منزل است که آسیب های زیادی برای ما و ترسی برای خانواده ممکن است ایجاد کند برای همین این مقاله را نوشتیم و نمیدانیم شاید سال ها بعد دانشمندان به این نتیجه برسند این کار اشتباه بوده است.

راه های از بین بردن سوسک بدون دارو

اگر سوسک در منزل باشد اولا دلیل اصلی آن میتواند نظافت شما و منزل شما باشد ، خیلی کم دیده ایم خانه ای برق بزند و سوسک داشته باشد پس نظافت خود را رعایت کنید مثلا غذای مانده را وسط خانه ول نکنید یا ظرف های کثیف را خوب بشورید.

برای مشاهده کلیک کنید
رمز و راز موفقیت ایلان ماسک نابغه تکنولوژِی + محصولاتی برای طرفداران

کارتن هم یکی از وسائلی است که قدیمی ها میگویند باعث سکونت سوسک ها میشود و البته درست هم هست ، پس کارتن را در خانه نگه ندارید و در انبار خود بگذارید.

درز هایی که ممکن است سوسک  از طریق از آن ورود کند را کاملا ببندید مثلا لوله فاضلاب لباسشویی و ظرفشویی را خوب قسمت اتصال با فاضلاب پشت دیوار را خوب درزش را ببندید تا سوسک های ریز وارد نشوند و موردی دیگر قرار دادن چاه بست در توالت است که از ورود سوسک ها جلوگیری کند.

 

نحوه از بین بردن سوسک

بهترین دارو برای از بین بردن سوسک

اگر با روش های بالا از ورود سوسک ها پیشگیری نشد خب اکنون میتوانیم در حدی که از آسیب به کانون خانواده جلوگیری کند از دارو های موجود استفاده کنیم .

یکی از نگرانی هایی که اغلب افراد دارند این است که اگر ما از داروی سوسک کش اسپری و یا پودری استفاده کنیم با توجه به اینکه این داروها فورا باعث مرگ سوسک میشوند آیا ضرری برای ما که ممکن است استنشاق کنیم ندارد ؟ در رابطه با این سوال طولانی و مهم باید بگیم اولا شرکت ها اکثرا دارای مجوز از سازمان مربوطه هستند و همچنین اگر خیلی نگران این موضوع هستید میتوانید از دارو هایی که به صورت پودری هستند و اتفاقا قوی عمل میکنند استفاده کنید.

روش های جلوگیری از زیاد شدن سوسک در خانه

نکته مهم : هرچه سریعتر بعد از جلوگیری از ورود سوسک اگر احساس کردید باز هم سوسک در خانه شماست با دارو های موجود جلوی تخم ریزی آنها را بگیرید چون اگر به حال خود بگذارید ممکن است فضای خانه را درگیر کنند و مدت ها سوسک در خانه شما باشد.

برای مشاهده کلیک کنید
44 مدل پاور بانک با دوام و ارزان دارای گارانتی (پرفروش)

معمولا سوسک ها در تابستان بیشتر از زمستان هستند فلذا سعی کنید در زمستان پیشگیری کنید تا در تابستان سوسک در منزل شما نیاید.

در ادامه دارو های موثری را برای از بین بردن سوسک و حشرات دیگر معرفی کردیم ، اما هدف این مقاله بیشتر ارائه دارو های سوسک کش است و به زودی مقاله ای در رابطه با انواع حشره کش ها خواهیم داشت ولی در بین محصولات برای افرادی که دنبال حشره کش نیز هستند محصولاتی معرفی میگردد.

یکی از مقالاتی که چند وقت گذشته نوشتیم و با استقبال بی نظیر شما مواجه شد مقاله ای در رابطه با خرید اسباب بازی برای کودکان است که اگرچه بی ربط با این موضوع است ! اما موارد جذابی را مطرح کردیم که مثل این مقاله شگفت زده خواهید شد.

New title

قبلی
بهترین لوازم ضد استرس و برای جلوگیری از استرس + 100 مدل مختلف
بعد
خرید و معرفی پولوشرت و تیشرت های شیک مردانه 2022 + لیست قیمت

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید